Василь Паскал або З річницею Майдану

0
627

З офіційних фактів слідства:

— Викрадення людей проводили ватажки кримінальних угрупувань з Харкова і Дніпропетровська.
— Найвідоміші інциденти — Луценко, Чорновіл, Вербицький. Побиття Чорновіл організував кримінальний ?авторитет? із Дніпродзержинська Олег Нетребко, зараз в міжнародному розшуку.
— Найбільш організована ланка тітушки-мусора — ОПГ ?Оплот? Жиліна.

З фактів переданих ГПУ з боку агентури С14 серед правоохоронців, завербованої активістом Андрієм Медведьком:

— Розвідка і збір інформації задля викрадення Луценка, Чорновіл, Вербицького здійснювали працівники оперативної служби МВС (т.з. сьомий відділ, ті ж, що убили Гонгадзе). Наприклад, точно відомо, що в день нападу на Чорновіл її автомобіль міліцейська ?наружка? довела до метро Харківська, потім отримала наказ передати спостереження ?невстановленим? особам, після чого відбувався напад.
— Пошук та встановлення місць паркування машин Олександра Данилюка та Віктора Поштаря, які були спалені, вели працівники карного розшуку МВС.
— Стеження за активістами і транспортом учасників ?Автомайдану? вели працівники Донецького загону управління оперативної служби МВС.

Інші відомі речі:

— Найбільше крові на руках тітушок київського ватажка ?Ушастого?. Найманці переважно з Макеєвки та Ясинуватої.
— Керівник на час Майдану підрозділів карного розшуку і оперативної служби МВС Василь Паскал. Він же в минулому один з керівників слідчих підрозділів МВС у Донецьку. Він же працював на керівних посадах в УБОП.
— Дослівно Аваков у ВР сказав журналістам: ?Паскал? Я считаю это лучший милиционер страны.?
— Харківські тітушки працювали по базах даних активістів, які створювали працівники карного розшуку з 2012-го року. Тоді прийняли новий КПК і всі підрозділи аналітиків та слідчих МВС перекинули на ?політичних? ворогів режиму.
— Лідер кримінального ?Оплоту? Євген Жилін в минулому офіцер УБОП МВС.
— Рагімов Таваккулу Магерраму — один з керівників харківських тітушок, що брав участь у викраденні та побитті євромайданівця, на метро Петрівка у Києві був на той момент чинним співробітником МВС. В липні 2015-го суд відпустив Рагімова під домашній арешт.

Аргументовані підозри з боку джерел в МВС та СБУ:

— Офіцер СБУ: ?Паскал должен был сесть. Мы его после Майдана готовили на посадку. У него руки по локти в вашей майдановской крови. Я не знаю скока он занёс вашему Авакову миллионов, чтобы отмазаться. Это же смешно, что оно вылезло теперь и по сути рулит всем. Аваков там как собственник пакета акций. Реально управляющий в министерстве — Паскал, поскольку Авакова никто с ментов не слушается без Паскала?.
— Офіцер з МВС, висока посада, переатестувався в поліцію: ?Паскал иногда лично принимал участие в пытках подозреваемых. Иногда людей сажали по грубому монтажу телефонных переговоров. Мобильные перехваты и базы данных это любимая тема Паскала. Отпижженые активисты — его людей работа, их база данных. На Медведько у него личная вражда. Вы взяли на Майдане нескольких офицеров семерки и после этого личный состав начал ссать работать, опасаясь, что у вас тоже есть база. Их лица, в плане.?

Особисто мені ясно, що кримінальні групи, залучені до винищення активістів Майдану, були тісно пов`язані з керівництвом МВС. Більше того, вони працювали у тісній співпраці із засекреченим сьомим відділом МВС. Очевидно, що найбільші виходи, компромат і контакти в кримінальному середовищі мали слідчі та УБОП. Після Майдану Паскал, який причетний і до УБОПу, і до керування всіма слідчими діями по майданівцях, по суті очолив МВС, ставши головним заступником Авакова.

Угрупування тітушок, що працювали проти Майдану не розгромлені. Жоден працівник управління оперативної служби, що брав участь в організації нападів на майданівців, не притягнений до відповідальності. Слідчий Роман Козлов, у якого в 2013-му році висів російський прапор в кабінеті, садив майданівців у СІЗО, проходить атестацію в поліцію.

Андрій Медведько — активіст С14, якого намагалися покалічити ще в травні 2013-го року (перший випадок останніх років коли удалося зловити сьомий відділ на гарячому — https://www.youtube.com/watch?v=jG-5nfJ1060), збирав інформацію про діяльність ментів проти майданівців, зараз у СІЗО, як ?убивця Бузини?. Керував операцією із затримання Медведька офіцер київського 7-го відділу. Той же, чиїх людей ми ловили на Майдані під час нападів на активістів.

З річницею Майдану вас, друзі.

Євген Карась

2015-11-21 21:40 1411