В ході операції «Рубіж-2017» затримано товарів, які намагалися незаконно перемістити через кордон, на понад 2 млрд грн

0
1234

photo

У ході операції «Рубіж-2017» співробітники податкової міліції за десять місяців поточного року затримали та вилучили товарів, які намагалися незаконно переправити через Державний кордон України, на загальну суму понад 2 млрд гривень, що на 702 млн гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

«У роботі податкової міліції виділено 4 магістральні напрями — фінансова сфера, акцизна сфера, зона проведення АТО, де несуть службу фіскальні наряди, та протидія незаконному переміщенню товарів через митний кордон», — розповів Перший заступник Голови ДФС.

«Щодо останнього напряму, то, за моїм дорученням, вже третій рік проходить операція «Рубіж», яка орієнтована на кілька завдань. Перше — запобігання незаконному переміщенню товарів через митний кордон України. Друге — упередження збитків державного бюджету через потрапляння незаконних контрафактних товарів на територію України».

За його словами, у ході розслідування кримінальних проваджень вилучено товарів на суму понад 2 млрд. грн., із яких на товари на суму більше 1,4 млрд. грн. накладено арешт.

«До бюджету відшкодовано 337 млн. грн., що майже в півтора рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, — підкреслив Сергій Білан. Окрім того, в результаті проведених заходів, від підвищення митної вартості задекларованих товарів додатково сплачено митних платежів на суму понад 220 млн. грн.».

Як відмітив Сергій Білан, загальний економічний ефект від проведення операції «Рубіж-2017″ на сьогоднішній день становить понад 2,5 млрд. грн.