В Україні вирішили пришвидшити доставку закордонних посилок

  0
  1460

  4194_1_425

  Київська митниця та перевізники розроблять спеціальний реєстр, аби мінімізувати призупинення митного оформлення посилок.

  Київська міська митниця та представники міжнародних експрес-перевізників вирішили розробити спеціальний реєстр, аби мінімізувати призупинення митного оформлення посилок та пришвидшити таким чином саму доставку. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський.

  «Було підняте питання про можливість оперативного отримання інформації про завершення митного оформлення міжнародних експрес-відправлень (МЕВ) для більш оперативної доставки посилок адресатам. Як результат: домовленість про спільну розробку відповідного реєстру, в якому буде необхідна інформація про завершення митного оформлення посилок», — йдеться в повідомленні.
  Тупальський додав, що перевізники і митниця підготують аналітику про ситуацію з призупиненням митного оформлення по товарах з ОПІВ, за якими найчастіше виявляються ознаки порушень прав інтелектуальної власності і за якими, в кінцевому підсумку, митне оформлення після отримання згоди правовласника завершується.

  «Мова йде про ті товари, які правовласник визнав не контрафактними. Щодоби на Київській міській митниці фіксується 10-15 подібних випадків», — пояснив Тупальський.

  «Тиждень.ua»

  Ваш комментарий

  Please enter your name here
  Please enter your comment!