В Україні вирішили пришвидшити доставку закордонних посилок

0
1537

4194_1_425

Київська митниця та перевізники розроблять спеціальний реєстр, аби мінімізувати призупинення митного оформлення посилок.

Київська міська митниця та представники міжнародних експрес-перевізників вирішили розробити спеціальний реєстр, аби мінімізувати призупинення митного оформлення посилок та пришвидшити таким чином саму доставку. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський.

«Було підняте питання про можливість оперативного отримання інформації про завершення митного оформлення міжнародних експрес-відправлень (МЕВ) для більш оперативної доставки посилок адресатам. Як результат: домовленість про спільну розробку відповідного реєстру, в якому буде необхідна інформація про завершення митного оформлення посилок», — йдеться в повідомленні.
Тупальський додав, що перевізники і митниця підготують аналітику про ситуацію з призупиненням митного оформлення по товарах з ОПІВ, за якими найчастіше виявляються ознаки порушень прав інтелектуальної власності і за якими, в кінцевому підсумку, митне оформлення після отримання згоди правовласника завершується.

«Мова йде про ті товари, які правовласник визнав не контрафактними. Щодоби на Київській міській митниці фіксується 10-15 подібних випадків», — пояснив Тупальський.

«Тиждень.ua»