В Київській області благодійна організація незаконно продавала гуманітарну допомогу

0
1087

24 Sep 1992, Bruay-la-Buissiere, Calais, France --- Workers recycling clothes, newspaper, and shoes at Le Relais, a company which offers aid to those in need. --- Image by © Alain Nogues/Sygma/Corbis

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області викрили посадових осіб однієї з благодійних організацій, які незаконно торгували товарами, ввезеними в країну під виглядом гуманітарної допомоги.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст.212 КК України, було встановлено, що одна з благодійних організацій здійснює ввезення з Німеччини і США товарів в якості гуманітарної допомоги без сплати митних платежів. Про це розповіли у прес-службі ДФС.

У подальшому, згідно документації, товари безоплатно передавалися соціальним установам.

Проте насправді частина з ввезених товарів продавалася приватним підприємцям для реалізації на ринках і в магазинах, що суперечить чинному законодавству.

За результатами проведених у Києві та Київській області обшуків оперативники вилучили понад 86,6 тис. грн. і майже 1,5 тис. доларів США готівкою, одяг, взуття, парасольки, гігієнічні та чистячи засоби, підгузки та серветки без документів щодо їх походження.

11

22

Фото: прес-служба ДФС

Окрім того, уточнили у відомстві, вилучено комп’ютерну техніку, печатки та штампи, а також фінансово-господарські документи та чорнові записи. Загальна вартість вилученого складає близько 1,5 млн. гривень.

«Генплан Таможни»