В аеропорту «Борисполь» зафіксували спробу незаконного ввезення максимальної у 2018 році суми валюти

0
952

0209d2c2afebcc9b9c1d6c80ef306b66_500x317

Партію валюти через митний пост «Бориспіль-аеропорт» намагався провезти громадянин РФ. Як повідомляє прес-служба ДФС, росіянин прилетів авіарейсом транзитом через Латвію. Для проходження митного контролю він обрав «зелений коридор», який передбачає наявність не більше 10 тисяч євро готівки.

Після перетину «білої лінії», митники спитали у чоловіка про наявність готівки. Він розповів, що везе 100 тисяч євро. Працівники митниці запросили пасажира в службову кімнату, де у нього знайшли 225 доларів США та 100 тисяч євро. З усієї суми чоловікові дозволили провезти 10 тисяч євро. Залишок суми вилучили до рішення суду.

Нагадаємо, що вчора працівники Київської митниці ДФС зафіксували чергову спробу незаконного переміщення партії сильнодіючих дороговартісних медичних препаратів. 45 упаковок та 90 блістерів намагався провезти українець, який повертався з Єгипту. Він також обрав «зелений коридор». Ліки у речах пасажира знайшли під час вибіркової перевірки.

Будь-яких документів, що підтверджують вартість, чи рецепту на препарати чоловік не мав. Митники дозволили громадянину провезти по 5 упаковок кожного найменування.

«Таможня Схемы.нет»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!