В аеропорту «Бориспіль» затримали 19 громадян Індії, які не змогли підтвердити мету подорожі

0
1047

images (1)

Учора вранці в аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну 19 громадян Індії. Під час паспортного контролю іноземці не змогли підтвердити мети своєї подорожі, повідомляють у прес-службі Держприкордонслужби України.

«Індійці прилетіли в нашу країну рейсом з Астани. У ході оформлення вони заявили прикордонникам Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», що прямують з релігійною метою на декілька днів, при цьому іноземці мали українські візи», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Проте прикордонники звернули увагу, що мандрівники подорожували з чималою кількістю речей, це викликало підозру їх участі в заявлений меті поїздки. Зважаючи на всі обставини охоронці кордону відмовили громадянам Індії у перетині держрубежу.

фото1

Фото: прес-служба Держприкордонслужби України

Наразі 9 осіб вже відправлено зворотнім рейсом до країни, з якої вони прибули, ще 10 іноземців буде повернуто сьогодні до Астани іншим рейсом.

У відомстві зазначили, зокрема, що за 9 місяців цього року під час перетину державного кордону України майже 300 громадян Індії не змогли підтвердити мети своєї поїздки в нашу країну.

«Генплан Таможни»