В аеропорту «Бориспіль» припинено незаконне ввезення 7 тис. мобільних телефонів

0
1009

236468_1

Працівники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення через митний кордон України в міжнародному аеропорту «Бориспіль» рекордної партії мобільних телефонів. Про це інформують у Державній фіскальній службі України.

До Київської митниці ДФС було подано товаросупровідні документи та електронну митну декларацію для випуску товару «частини для мобільних телефонів сотових мереж зв’язку» у вільний обіг.

На перший погляд, всі документи були оформлені належним чином, проте під час проведення митного огляду товарів виявилося, що вантаж не відповідає заявленому: у вантажних місцях замість заявленого товару знаходилися 7 тисяч телефонних апаратів для сотових мереж зв’язку з камерою, на дві SIM картки з Гонконгу. При цьому дані про цей вантаж у товаросупровідних документах були відсутні.

Митниками складено протокол про порушення митних правил за ст.472 Митного кодексу України. Мобільні телефони вилучено до винесення судом рішення у справі. В даний час встановлюється їх вартість.

«Генплан Таможни»