В аеропорту «Бориспіль» митники вилучили 20 кг срібла у гранулах

0
765

silver_1

Працівники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксували спробу незаконного переміщення через митний кордон України в пункті пропуску «Бориспіль» партії срібла у гранулах.

Як повідомили в Державній фіскальній службі України, 20 кг срібла намагався ввезти на територію України з порушенням українського законодавства наш співвітчизник, який повернувся авіарейсом з Туреччини. Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему – «зелений коридор», чим засвідчив, що не має предметів, обов’язкових до декларування, або обмежених до переміщення через митний кордон України.

5a93d16088b7a

Фото: ДФСУ

Партію срібла у гранулах, що знаходилася в рюкзаку (ручній поклажі) без ознак приховування, було виявлено під час проведення вибіркового митного контролю багажу громадян після перетину чоловіком «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Будь-які цінові документи на товар та сертифікати якості у пасажира відсутні. Було складено протокол про порушення митних правил. Срібло вилучено до винесення судом рішення у справі. Вирішується питання про визначення вартості вилученого товару.

В Державній фіскальній службі також нагадали, що: відповідно до ч.8 ст.374 Митного кодексу України товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро, що переміщуються у ручні поклажі, підлягають декларуванню та митному оформленню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств.

«Генплан Таможни»