Уряд зобов’язав підприємства та митні органи обмінюватися необхідною інформацією за допомогою системи «Єдине вікно»

1
891

84752506-997F-4314-8756-3A3DBE9E0C53_w1023_r1_s

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду, передає Depo.ua.

«За пропозицією Мінфіну сьогодні уряд ухвалив рішення про введення з 1 лютого 2018 обов’язковості використання підприємствами та держорганами інформаційної системи «Єдине вікно», — йдеться в повідомленні.

Така норма, пояснює міністерство, дозволить суттєво скоротити час проходження митних процедур, оскільки термін прийняття рішення про проведення митного огляду скорочено з 24 годин до 12, а автоматичного дозволу на експорт — до 4 годин.

Крім того, скорочується кількість документів, що надаються, оскільки митниця зможе використовувати дані з попередніх декларацій, а також скасовується проставляння печаток на паперах, у разі проведення електронного контролю. Постановою запроваджується чіткий порядок дій сторін при неявці на огляд, а також додатковий варіант відповіді перевіряючого органу – «товар не підлягає контролю».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що цього року вдалося акумулювати понад 60 млрд грн за рахунок проведення митного експерименту.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Многие из нас перестали смотреть TV, так как интернет источники дают намного больше правдивой информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
    Но в последнее время большая часть новостных источников подает неправдивую информацию, поэтому приходится искать очень тщательно. В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 качественных источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
    Рекомендую и Вам выбирать только проверенные новостные источники СМИ чтоб не остаться обманутым.

    Кстати, совсем недавно прочитал Важную новость, которая относится к каждому из нас:
    https://sylnaukraina.com.ua/novini/kak-popolnit-1xbet-cherez-kievstar.html

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!