Украину спасет только оккупация

0
530

Увы, нельзя не согласиться с нижеприведенными словами Виктора Балоги. Видимо, наш путь в ЕС лежит через 100-процентный протекторат. Свою управленческую элиту мы не сформировали, значит, ее будут формировать другие. Это унизительно, это постыдно. Но другого выхода не вижу. Перезагрузка в виде третьего Майдана? Вы верите, в то что к власти придут честные и компетентные? Где они? И не “перевоспитает” ли их насквозь сгнившее, коррумпированное общество? Увы, нам нужна оккупация. И не грузинская, а желательно немецкая. Лет на 50.

“Мені, як українцю, звичайно прикро, коли польський євродепутат Яцек Саріуш-Вольский не бачить іншого виходу, аніж пропонувати нам фактично 100% протекторат. Але напевно іншого варіанту для реалізації реформ в Україні немає.

Єдине, мені здається, що створення, так званого, офісу реформ за участю європейських фахівців, закінчиться тим самим, що і запрошення в уряд європейців реформаторів. Тим більше, якщо його створювати під керівника Кабміну. Бо, якщо голова не хоче, то ноги нічого не зможуть робити.

Тому, в наших реаліях мало, щоб такий орган мав право звільняти міністрів, які не реалізують реформи, — краще одразу щоб він міг звільняти і прем’єр-міністра, і прокурора, і керівника НАБУ, і голову Нацбанку. Бо, у нас зараз такі люди при владі, що чхати вони хотіли на нульову підтримку суспільства, чи провали по всіх напрямках. Їх від корита тільки вперед ногами можна винести. Тому, для того, аби розгребти наші проблеми, недостатньо залучити нормальних фахівців, потрібно надати їм реальні важелі впливу на українських політиків.”

Віктор Балога

2016-03-03 16:30 629