Українські податківці спільно з британськими вилучили партію тютюнових виробів на 15 млн грн

0
1224

121976

Податкова міліція ДФС спільно з Державною службою Великобританії з митних та податкових зборів (UK HMRC) ліквідовали схему незаконного переміщення тютюнових виробів з країн Близького Сходу транзитом через території України та країн Європи до Великобританії, а також їх незаконного збуту на території нашої держави. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби України.

«У рамках співпраці від британських правоохоронних органів було отримано інформацію про те, що до одного з портів Одеської області мав надійти контейнер з партією нелегальних цигарок з ознаками підробок. У подальшому товар планували доставити через території України та країн Європи на адресу британської фірми, яка припинила свою діяльність ще у середині року», — розповіли в ДФС.

Після прибуття контейнеру в Україну, на підставі ухвали одного із судів м. Києва, співробітники податкової міліції, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, провели його обшук на території порту. «Виявлено та вилучено 1795 коробів (897 500 пачок) цигарок без марок акцизного податку, з написами на пачках For Duty Free Sale Only. Їх орієнтовна вартість 15 млн гривень», — уточнили у відомстві.

За інформацією британських партнерів, у випадку надходження вказаної партії цигарок на «чорний» ринок Великобританії, фактичне ненадходження акцизного податку становило б 4,8 млн. фунтів стерлінгів або у перерахунку майже 170 млн. гривень. Відповідно до ухвали одного із районних судів м. Києва на вилучені цигарки сьогодні накладено арешт.

Наразі триває подальше досудове розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України.

«Генплан Таможни»