Технічні засоби захисту електронної інформації намагались перемістити у жіночому взутті до РФ

0
1918

photo.41735

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно із прикордонниками зупинили спробу незаконного переміщення до Російської Федерації технічних засобів захисту електронної інформації, схованих серед жіночого взуття, повідомили в ДФС.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» неподалік Державного кордону України з Росією було затримано автомобіль «УАЗ 37419» під керуванням 49-річного громадянина України.

Під час огляду в автомобілі виявлено 4 комплекти приладів для виявлення пристроїв негласного зняття інформації та рамочну вимірювальну антену.

photo.41736

photo.41737

photo.41738

photo.41739

Окрім того, з метою приховування даних приладів, які обмежені у пересуванні, у картонних коробках виявлено 366 пар жіночого взуття. Вказані ТМЦ, орієнтовною вартістю 3 млн гривень, призначалися для переміщення через кордон України з Росією поза митним контролем без виконання митних формальностей.

Стосовно водія складено протокол за ст. 204-1 КУпАП.

Автомобіль та виявлені у ньому ТМЦ передано співробітникам Сумської митниці ДФС, якими складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 482 Митного кодексу України. ТМЦ вилучені до вирішення питання відповідно до чинного законодавства.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФС