У Вінниці ліквідовано незаконний бізнес зі зберігання та реалізації недоброякісного пального

0
2051

photo.42274

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури та за участю Держпродспоживслужби ліквідували незаконний бізнес зі зберігання та реалізації недоброякісного пального. Про це повідомляється на сайті ДФС.

Зазначається, що в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України було встановлено, що на території обласного центру здійснюється незаконне зберігання та реалізація без відповідних дозвільних документів пально-мастильних матеріалів.

«За результатами проведених заходів вилучено та передано на відповідальне зберігання 22 тонни пального на суму 622 тис. грн., а також обладнання (насосну станцію, заправочний пістолет з лічильником, резервуари для змішування та заправки ПММ) загальною орієнтованою вартістю 420 тис. грн.», — йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

photo.42271

photo.42272

Окрім того, на вказаному «підприємстві» були відсутні будь-які документи про походження та якість пально-мастильних матеріалів. Тривають слідчі дії.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФС