У Росії закінчується жирова прослойка і Путін може наважитись на ривок

  0
  766

  Фото: unm.org.ua

  Сепаратисти зараз активно розповсюджують інформацію про те, що 1 травня «армія» ДНР-ЛНР почне наступ, який буде підтримано Росією та з інших напрямків.

  На ваш погляд, наскільки є достовірною ця інформація?

  Маруся Звіробій, керівник мобільної інструкторської групи ВДВ ЗСУ «Марусині ведмеді»:

  «Я думаю, те, що українська армія затисла російські яйця на полі бою нашого Донбасу, треба якось виправдовувати, бо Д-ЛНР-населення почне кіпішувати та зневірюватись в пабєдєносних рускіх вайсках, тому вони й запустили інфу про наступ, аби відволікти увагу малоросів від своїх поразок. Не думаю, що Росія почне наступ і зробить нарешті усьому світові такий привід вгасити російським регулярним військам по самі помідори».

  Олена Білозерська, боєць Української Добровольчої Армії:

  «Вважаю, що імовірність цього — 50 на 50. Вороги вже не раз поширювали подібну інформацію, іноді вона навіть підтверджувалася даними української розвідки, а наступу не відбувалося. Це залежить від багатьох складових: ситуації в Сирії, курсу долара, ціни на нафту, внутрішньополітичної ситуації в Україні тощо.

  За можливість наступу кажуть ті обставини, що, по-перше, травень з природно-погодних причин є ідеальним часом для наступу, по-друге, у Росії закінчується «жирова прослойка» і Путін може наважитись на ривок. Проти можливості наступу — весь світ, який, на жаль, вже більше року робить усе, щоб заморозити конфлікт в Україні».

  ГЕНПЛАН

  2016-03-12 11:59 2623

  Ваш комментарий

  Please enter your comment!
  Please enter your name here