У пункті пропуску «Бориспіль» вилучено 369 блоків тютюновмісних виробів для вейпів

0
775

41HQ4MrsW4L

Працівники Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» зафіксували чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів через митний кордон України.

Як повідомили в ДФСУ, громадянин України студент та громадянка Китаю з тимчасовою посвідкою на проживання в нашій країні намагалися ввезти на територію України з порушенням митних правил 377 блоків тютюновмісних виробів «HEETS YELLOW LABEL» TM «Parliament» для електричного нагрівання, призначених для використання виключно з IQOS. Порушники прибули одним авіарейсом із Китаю.

Обоє громадян для проходження митного контролю обрали спрощену систему – «зелений коридор». На момент проходження митного контролю ці авіапасажири не подавали належним чином оформленої митної декларації та не зверталися до інспекторів митниці з приводу декларування переміщуваних ними товарів (предметів).

«Вказані тютюновмісні вироби було виявлено під час проведення вибіркового митного контролю багажу на рентген-апараті, після перетину громадянами «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор». Вони знаходилися у шести дорожніх валізах обох громадян та переміщувались без ознак приховування», — розповіли в ДФСУ.

Загалом до винесення судом рішення у справі за протоколом про порушення митних правил, було вилучено 369 блоків тютюновмісних виробів різного кольору по 10 пачок у кожному (вага тютюну в блоці — 61г).

У ДФС України також зазначили, що, згідно з ч.2 ст. 376 Митного кодексу України, громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

«Генплан Таможни»