У ПП «Гоптівка» митники виявили 2 пакунки з канабісом та затримали іноземного любителя марок

0
927

investicii-v-pochtovye-marki-2

Напередодні в пункті пропуску «Гоптівка» митники виявили 2 пакунки з канабісом та затримали іноземного любителя марок.

Як розповідають у прес-службі Державної фіскальної служби України, під час усного декларування пасажири автобусу, який прямував до Росії, заявили про відсутність товарів та предметів, які заборонені чи обмежені до переміщення через митний кордон України. Але в ході проведення подальшого контролю в одного з пасажирів були виявлені 2 пакети з «травичкою», які він приховав у кишені та у валізі в упаковці з-під одноразових серветок.

Щодо правопорушника було складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Також повідомляється, що того ж дня на митному посту «Харків-пасажирський» під час митного контролю потягу сполученням «Харків-Москва» у громадянина В’єтнаму були виявлені 2 альбоми з марками, виданими до 1991 року, які він не задекларував.

Щодо громадянина складений протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України.

Слід нагадати, що відповідно до чинного законодавства марки, видані до 1991 року, при переміщенні потребують подання дозволу Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України.

«Генплан Таможни»