У Морському торговельному порту «Чорноморський» митники завадили незаконному переміщенню сильнодіючих препаратів

0
496

product-129-147

Спробу незаконного переміщення було зафіксовано у Морському торговельному порту «Чорноморський» під час завантаження судна, яке прямувало до Туреччини. Препарати були виявлені в одній із вантажівок, якою керував громадянин Туреччини, у ході митно-прикордонного контролю із залученням кінологічної команди Одеської митниці, — повідомляють у ДФСУ.

«У середині рефрижераторної установки напівпричепу з товаром українського виробництва «курячі чверті заморожені» у двох картонних коробках знаходилися сильнодіючі стероїдні препарати: 200 ампул «Nandronone D» та 6 тисяч пігулок «Danabol»», — йдеться в повідомленні ДФС України.

28055650_1850326391668009_4070441414146562957_n

Проте, як з’ясувалося, водій вантажівки припас ще 2 «сюрпризи».
У коробках із сильнодіючими препаратами також було 3 тисячі пігулок анаболічного стероїдного препарату «Oxadrolon», який, згідно з Переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України, до сильнодіючих не належить.

«Незважаючи на специфіку вантажу, який потребує певного температурного режиму, холодильна установка була відключена. Коли митники попросили увімкнути її, випало кілька пачок сигарет «PARLIAMENT» з марками акцизного податку України. Всього винахідливий водій сховав у технічній порожнині холодильної установки 240 таких пачок», — розповіли у відомстві.

Тривають процесуальні дії щодо факту фіксації виявленого правопорушення. Відповідне повідомлення було направлено до правоохоронних органів.

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!