У Миколаєві податківці завадили незаконному експорту сільгосппродукції на 56 млн гривень

0
4082

zerno

У Миколаєві співробітники податкової міліції спільно з Генеральною прокуратурою не допустили незаконного експорту понад 14,3 тисячі тонн сільгосппродукції. Про це повідомили у прес-службі ДФС.

Зокрема, повідомляється, що у ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено, що посадові особи компанії, зареєстрованої в Києві і яка займається оптовою торгівлею сільськогосподарською продукцією, відображали у податковій звітності операції з постачання соняшнику, сої та кукурудзи низці фіктивних підприємств.

«Такі дії дозволили зловмисникам ухилитися від сплати майже 19 млн. гривень податку на прибуток. Тоді за результатами обшуку, проведеного в Миколаєві, було виявлено та вилучено майже 11,8 тис. тонн пшениці та ячменю, призначених для експорту, вартістю близько 46 млн. гривень», — повідомили у відомстві.

У ході подальших обшуків було виявлено ще понад 2,5 тис. тонн пшениці на 10 млн. грн., яку також планували експортувати, і документи складського обліку.

«Загалом було не допущено незаконного експорту понад 14,3 тис. тонн сільгосппродукції вартістю близько 56 млн. гривень», — уточнили у прес-службі.

Тривають слідчі дії.

 

«Генплан Таможни»