У Миколаївській області ліквідовано підпільний цех та вилучено партію алкоголю, незаконно ввезеного на митну територію України

0
1287

67910

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю та вилучили партію підакцизної продукції, незаконно ввезеної на митну територію України. Про це повідомили у прес-службі ДФС України.

«В рамках проведення операцій «Акциз-2017», «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України встановлено, що в одному із сіл Миколаївської області діє підпільний цех, де виготовляють фальсифікований алкоголь», — розповіли у відомстві.

На підставі ухвал суду були проведені обшуки за місцями виробництва та реалізації ЛГВ, за результатами яких вилучено спирт та алкогольні напої, частина з яких була ввезена на митну територію України поза митним контролем, які реалізовувались через мережу торгівельних закладів в курортній зоні області.

Загалом вилучено та передано на відповідальне зберігання 2546 літрів спирту, коньяку та вина, вартістю 560 тис. грн., а також обладнання для незаконного виготовлення фальсифікату на 230 тис. грн.

Тривають слідчі дії.

«Генплан Таможни»