У Львові з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби невідомого походження вартістю 10 млн грн

0
896

1514980404_cigarette_twisted

У Львівській області податківці  вилучили крупну партію тютюнових виробів невідомого походження, призначену для незаконного переміщення до Польщі.

Як повідомили у прес-службі ДФС України, у рамках проведення операцій «Акциз-2018», «Рубіж – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 КК України було встановлено, що один із підприємців, який не має ліцензії на роздрібну та оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, в одному із складських приміщень міста зберігає тютюнові вироби невідомого походження.

photo.45610

photo.45612

При цьому, зазначають у ДФС, указаний склад не внесено до Єдиного державного реєстру місць зберігання оптових партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Оперативниками було також встановлено, що цигарки транспортуються та реалізуються у прикордонні райони Львівської області з метою подальшого переміщення через державний кордон України на територію Польщі з приховуванням від митного контролю.

На підставі ухвал суду були проведені обшуки у складських та офісних приміщеннях, а також у транспортних засобах, які використовує у своїй діяльності фігурант.

photo.45613

«За результатами обшуків вилучено та передано на відповідальне зберігання 272 тис пачок тютюнових виробів різних торгових марок, орієнтовною вартістю 10 млн. грн., комп’ютерну техніку та чорнові записи. Постановою Сихівського районного суду на вилучені сигарети, комп’ютерну техніку та чорнові записи накладено арешт», — уточнили в ДФС України.

«Генплан Таможни»