У Києві викрито підприємство, яке ухилилося від сплати податків на 8,4 млн гривень

0
653

podatok_0

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №4 викрили підприємство, яке ухилилося від сплати 8,4 млн гривень податків. Про це повідомили у прес-службі ДФС України.

Так, у рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 212 КК України було встановлено одне із київських підприємств, що займається виробництвом комплектуючих запчастин для сільськогосподарської техніки, яке формувало податковий кредит від підконтрольних фіктивних підприємств. Внаслідок таких дій компанія ухилилася від сплати 8,4 млн. гривень.

«За результатами обшуків, проведених в офісних та виробничих приміщеннях фігуранта, вилучено та накладено арешт на необліковані виробничі потужності загальною орієнтовною вартістю близько 15 млн. грн., 121 печатку, яку використовували у протиправній діяльності (печатки фіктивних підприємств, нерезидентів, державних установ), чорнові записи, чисті аркуші паперу з відтиском печаток, банківські картки», — йдеться в повідомленні відомства.

Слідчі дії тривають.

«Генплан Таможни»