У Києві на хабарі у півмільйона гривень викрито службових осіб управління будівництва ДПСУ

0
969

122934_0

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

«У рамках кримінального провадження щодо вимагання та отримання неправомірної вигоди військовослужбовцями Державної прикордонної служби України затримано на хабарі службових осіб управління будівництва ДПСУ», — зазначається в повідомленні.

За даними прокуратури, в лютому 2017 року вказані військовослужбовці висунули вимогу директору одного з приватних товариств щодо передачі їм неправомірної вигоди в сумі 530 тис. гривень за нестворення перешкод під час виконання договору на будівництво окремих елементів об’єкту «Євростіна», у тому числі шляхом непідписання актів виконаних робіт, що послужить підставою для розірвання договору.

Суму неправомірної вигоди передавали в два етапи.

«Спочатку 200 тис. гривень та під час передачі другої частини коштів у розмірі 330 тис. гривень одного з військовослужбовців затримано «на гарячому», а предмет неправомірної вигоди вилучений», — йдеться в повідомленні.

130

131

Фото: прес-служба військової прокуратури Центрального регіону

На даний час тривають слідчі дії щодо встановлення місця знаходження інших військовослужбовців, причетних до цього злочину, з метою їх затримання, поінформували в прокуратурі.

Посадовцям ДПС готуються повідомлення про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення їх від посад, накладення арешту на тимчасово вилучене майно.

Проводяться обшуки за місцем їх роботи та проживання.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!