У Києві на хабарі у півмільйона гривень викрито службових осіб управління будівництва ДПСУ

0
1053

122934_0

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

«У рамках кримінального провадження щодо вимагання та отримання неправомірної вигоди військовослужбовцями Державної прикордонної служби України затримано на хабарі службових осіб управління будівництва ДПСУ», — зазначається в повідомленні.

За даними прокуратури, в лютому 2017 року вказані військовослужбовці висунули вимогу директору одного з приватних товариств щодо передачі їм неправомірної вигоди в сумі 530 тис. гривень за нестворення перешкод під час виконання договору на будівництво окремих елементів об’єкту «Євростіна», у тому числі шляхом непідписання актів виконаних робіт, що послужить підставою для розірвання договору.

Суму неправомірної вигоди передавали в два етапи.

«Спочатку 200 тис. гривень та під час передачі другої частини коштів у розмірі 330 тис. гривень одного з військовослужбовців затримано «на гарячому», а предмет неправомірної вигоди вилучений», — йдеться в повідомленні.

130

131

Фото: прес-служба військової прокуратури Центрального регіону

На даний час тривають слідчі дії щодо встановлення місця знаходження інших військовослужбовців, причетних до цього злочину, з метою їх затримання, поінформували в прокуратурі.

Посадовцям ДПС готуються повідомлення про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення їх від посад, накладення арешту на тимчасово вилучене майно.

Проводяться обшуки за місцем їх роботи та проживання.

«Генплан Таможни»