Київські податківці вилучили з обігу контрафактний елітний алкоголь майже на 5 млн гривень

0
1344

1458730014

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками прокуратури вилучили із незаконного обігу майже 3,8 тис. літрів контрафактних лікеро-горілчаних виробів, вартістю майже 5 млн. грн. Про це повідомляється у прес-службі ДФС.

«У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України встановлено, що на території міста здійснюється незаконний збут, зберігання та транспортування з метою збуту підроблених елітних лікеро-горілчаних виробів», — йдеться в повідомленні.

Під час обшуків, проведених у складському приміщенні, гаражних боксах та транспортному засобі, оперативники вилучили та передали на відповідальне зберігання 3790,7 літрів контрафактних елітних лікеро-горілчаних виробів (віскі, ром, джин, шампанське, текіла, лікер, коньяк, горілка, настоянки, абсент, самбука та бальзами) без марок акцизного податку України встановленого зразка, загальною орієнтовною вартістю майже 5 млн. гривень.

Було конфісковано також автомобіль Ford Transit, який використовувався у протиправній діяльності, вартістю 300 тис. гривень.

«Генплан Таможни»