У Київській області Нацполіція виявила підпільний спиртзавод

0
2064

алкоголь

Працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчого відділу поліції та фіскальної служби вилучили 72 тонни спирту. Окрім цього, у Києві поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Про це повідомили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

фото1

Оперативники встановили, що в області працює підпільний завод, на якому виготовляється та реалізується алкогольна продукція. Знаходиться виробництво на території одного з колишніх заводів. Правоохоронці з’ясували, що підприємство, яке організувало підпільний бізнес, не має відповідної ліцензії на даний вид діяльності.

фото2

«У межах кримінального провадження, оперативники Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції, слідчі Васильківського відділу поліції та працівники Головного управління ДФС у Київській області провели санкціонований обшук на території підпільного виробництва. Правоохоронці вилучили 72 тонни спиртової речовини», — повідомили у прес-службі МВС.

фото3

У Києві поліцейські також виявили підпільне виробництво фальсифікованої алкогольної продукції. Цех знаходився на території промзони у Дарницькому районі.

фото4

«Виробництво знаходилося на першому поверсі напівзруйнованої двоповерхової нежитлової будівлі. Воду, як один із компонентів фальсифікованої продукції, незаконно видобували зі свердловини. Виготовляли горілку під торговими марками відомих українських та світових брендів. Готовий до продажу фальсифікат реалізовували через мережу «своїх» торгівельних точок», — уточнили у відомстві.

фото5

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції та слідчі прокуратури м. Києва провели обшук. Правоохоронці вилучили понад 2,4 тонни фальсифікату.

фото6

Фото: Департамент захисту економіки Національної поліції України