У Київській області ліквідовано незаконне виробництво тютюну

0
1809

photo.41099

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників спільно із Генеральною прокуратурою зупинили незаконну діяльність з виробництва тютюну та вилучили більше 6 тонн тютюнової сировини. Про це повідомили у прес-службі ДФС.

Оперативники встановили, що на території Київської області здійснюється незаконне виробництво тютюну, що включає в себе повний технологічний цикл з його вирощування та післяврожайної обробки. У подальшому тютюн використовувався для необлікованого виробництва тютюнових виробів на виробничих потужностях місцевого підприємства із подальшою незаконною реалізацією вказаної недоброякісної продукції.

photo.41100

photo.41103

photo.41104

За результатами обшуку, проведеного поблизу Броварського району Київської області на земельних ділянках, що перебувають в користуванні підприємства, яке займається вирощуванням с/г продукції, виявлено тютюнові насадження загальною площею понад 100 гектарів, та спеціалізоване обладнання для збору та післяврожайної обробки тютюну, в тому числі призначене для його сушки та ферментації (60 камер), а також більше 6 тонн тютюнової сировини, підготовленої для подальшої реалізації на незаконні виробництва.

Загалом за результатами проведених заходів вилучено та передано на відповідальне зберігання 6 тонн тютюнової сировини на 1,2 млн. грн. та обладнання, вартістю 9 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДФС