У Київській області ДФС викрила схему з ухилення від сплати податків при продажу котеджів

0
987

н

Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області направило до суду кримінальне провадження щодо громадянина, який, продаючи котеджі, ухилився від сплати податків. Про це повідомляє прес-служба ДФСУ.

Так, у ході розслідування кримінального провадження було встановлено, що вказаний громадянин протягом 2014-2015 років реалізував 54 об’єкти будівництва (житлові будинки і земельні ділянки), розташовані на території Київської області за готівкові кошти фізичним особам. Шляхом приховування об’єкта оподаткування він ухилився від сплати податків на суму майже 848 тисяч гривень.

У кінці січня поточного року йому було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)).

Завдяки заходам, вжитим у ході слідства, фігурант відшкодував суму заподіяного збитку і штрафні санкції. Таким чином, він сумарно сплатив до бюджету понад мільйон гривень. У зв’язку з цим судом вирішується питання про звільнення його від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України.

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!