У Чернівецькій області митники на кордоні вилучили у чоловіка банківські документи і картки

0
2663

ce532d13c9522b7bc52493c5afb52f58d3b68599

У Чернівецькій області співробітники митниці на кордоні вилучили у чернівчанина предмети, які можуть свідчити про незаконні дії з документами на переказ коштів.
Про це повідомили у прес-службі Чернівецької митниці ДФС.

Днями у пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» співробітники Чернівецької митниці ДФС у громадянина України виявили документи, що можуть свідчити про протиправні діяння.

Так, 30-річний житель Чернівців, що слідував до Румунії у приватних справах автомобілем марки “RENAULT TRAFIC”, перевозив у прихованих папках фінансові, банківські документи, мобільні телефони, сім-картки іноземних операторів мобільного зв’язку, банківські картки іноземних банків, що можуть свідчити про наявність незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками, тощо.

За даним фактом до одного з відділків поліції ГУ Національної поліції в Чернівецькій області направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. 200 Кримінального кодексу України. Вилучені предмети передано до правоохоронного органу.

«Генплан Таможни»