У Чернівецькій області митники на кордоні вилучили у чоловіка банківські документи і картки

0
189

ce532d13c9522b7bc52493c5afb52f58d3b68599

У Чернівецькій області співробітники митниці на кордоні вилучили у чернівчанина предмети, які можуть свідчити про незаконні дії з документами на переказ коштів.
Про це повідомили у прес-службі Чернівецької митниці ДФС.

Днями у пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» співробітники Чернівецької митниці ДФС у громадянина України виявили документи, що можуть свідчити про протиправні діяння.

Так, 30-річний житель Чернівців, що слідував до Румунії у приватних справах автомобілем марки “RENAULT TRAFIC”, перевозив у прихованих папках фінансові, банківські документи, мобільні телефони, сім-картки іноземних операторів мобільного зв’язку, банківські картки іноземних банків, що можуть свідчити про наявність незаконних дій з документами на переказ, платіжними картками, тощо.

За даним фактом до одного з відділків поліції ГУ Національної поліції в Чернівецькій області направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. 200 Кримінального кодексу України. Вилучені предмети передано до правоохоронного органу.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!