У Черкаській області фіскали вилучили товари на 1,3 млн грн

0
2981

1482474339_2

В ході операції «Рубіж-2017» спільними заходами податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області, Черкаської митниці ДФС та відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області припинено ввезення на територію України товарів з приховуванням від митного контролю.

За повідомленням прес-служби ДФС, одне з черкаських підприємств – виробників уклало із підприємством США контракт на поставку з Китаю склотари та пробок до неї. 16 листопада ц.р. в зону митного контролю митного поста «Північний» Черкаської митниці ДФС в напрямку «в’їзд в Україну» заїхали два вантажні автомобілі «DAF» з напівпричепами. За поданими до митного контролю товаросупровідними документами через кордон у митному режимі «імпорт» переміщувались склотара та пробки до неї вартістю 489,7 тис. гривень.

Проте, як встановили оперативники ГУ ДФС у Черкаській області та поінформували фахівців Черкаської митниці ДФС, вартість ввезених на митну територію України товарів значно перевищила задекларовану.

Під час проведення митного контролю та повного митного огляду вантажу було виявлено, що фактична вартість ввезених на митну територію України товарів становить $48,1 тис. або майже 1,3 млн. грн. (за курсом НБУ).

Черкаською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, згідно з яким указані товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 1,3 млн. грн. вилучено, а до порушника застосовано штрафні санкції в розмірі 100% вартості товару.

«Генплан Таможни»