У «Борисполі» митники вилучили 754 блоки сигарет

0
755

Kyiv_Boryspil_Terminal_F

Сьогодні вночі, у пункті пропуску «Бориспіль» працівники Управління організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС викрили двох громадян Туреччини, які намагалися незаконно перемістити 754 блоки сигарет.

За повідомленням Державної фіскальної служби України, зазначені особи та їх багаж через аеропорт «Бориспіль» прямували трансфером до Одеси. В Україну вони прилетіли зі Стамбулу (Туреччина) і для походження митного контролю обрали «зелений коридор». Цим вони засвідчили, що переміщувані ними через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Під час митного огляду багажу в одного з громадян було виявлено 434 блоки сигарет у шести валізах, у другого – 322 блоки у чотирьох валізах. Причому сигарети не приховувалися.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадяни Туреччини не оформлювали та не подавали, з приводу декларування переміщуваних ними товарів до інспекторів митниці не зверталися.

У ДФС також зазначили, що із загальної кількості сигарет громадянам було пропущено по одному блоку відповідно до ч.2 ст. 376 Митного кодексу України. Ця стаття передбачає: громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

Інші 754 блоки сигарет вилучено відповідно до складеного протоколу.

«Генплан Таможни»