ТОЛЯ aka ТЕПЛОВІЗОР МАТІОС, ЯК ДЗЕРКАЛО УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ

0
1106

Здається, пєчальний клоун українського, владного шапіто, Толя Матіос уникнув довгоочікуваного патріотичною громадськістю підсрачника з лав ГПУ, яким повинен був нагородити його будь-який адекватний Генпрокурор. Але, якщо в нас з адекватними президентами нєпруха, то що вже казати про якихось генпрокурорів? В нашій політичній традиції особа генпрокурора завжди повинна була відтіняти постать Президента. Тому, наприклад, перший і самий кращий Генпрокурор України Віктор Шишкін пробув на посаді всього два роки. Більше його до таких важливих, керівних посад не підпускали. Всі інші генпрокурори були, або невиразними ляльками (Дацюка пам’ятаєте? А Ворсінова? Отож.), або теж ляльками, але ще й яскравими їбланами. Причому, остання категорія дала Україні двох генпрокурорів, які просиділи на своїх посадах найдовше за всіх інших — по три з гаком роки. Це істеричний маразматик Потебенько і рефлексуючий екзорцист-дебілоід, король прокурорського кітчу, Пшонка. Ось, у Кучми був Потебенько, а у Яника — Пшонка. У Юща був такий собі Медведько. Але цей з першої категорії. Настільки невиразний, що він як матеріалізувався з нізвідки на посаді Генпрокурора, так і анігілював з неї в тому ж напрямку. Петро Олексійович теж не став бавитися у самостійного і високопрофесійного Генпрокурора. Посмикав на цій посаді мусорка Ярему й клона Пшонки — Шокіна, після чого зупинився на відторчавшому на зоні Юрії Луценко. Дивиться. Людина має дефекти мови, носить окуляри з великими діоптріями і не володіє англійською. А тут Петро Олексійович — фактурна постать, з англійською й без видимих недоліків. А ще Юрій Луценко, як і Петро Порошенко, не має юридичної освіти. Але навіщо Петру Олексійовичу людина, яка розбирається в чомусь краще, ніж він сам? Тим паче, що самим головним Генпрокурором у нас все рівно працює Порошенко.

Проте, я відволікся від Толіка-тепловізора. Цей гидкий, ланцюговий песик будь-якої влади, після того, як успішно пересидів черговий прокурорський мегачейндж, знову з’явився в прямому ефірі. Взагалі-то, генерал Толя уособлює своєю персоною, в концентрованому вигляді, всю блядсько-жадібну, потворно-брехливу і лицемірно-підступну сутність влади Порошенка.

Дивиться знову. Матіос, плоть від плоті всіх до-рошенівських режимів в Україні. Власне, як і сам Порошенко. Як і багато інших осіб з оточення Петра Олексійовича. Остання посада Матіоса в структурі попередньої влади — заступник керівника правового управління АП Януковича. Мабуть, нікому не потрібно роз’яснювати, людей з якими рисами наближав до себе Вітя-овоч? Паскуда на паскуді: пройдисвіти, стукачі, задолизи, шахраї і просто відверті злочинці та бандити. І серед усього цього людського непотребу Толя Матіос. Хтось є наївний, який думає, що Тепловізор якийсь інакший від колег по риговському борделю? Впевнений, що це риторичне запитання.

Але, фокус у тому, що новій владі Толя теж стався в пригоді. Щоб було зрозуміло, що трапилось: завдяки Революції Гідності на дуже важливій, державній посаді опинилася людина, яка вірою та правдою служила режиму, який розстрілював Революцію Гідності.

Або таке: під час військової агресії Росії проти України, вкрай важливе крісло головного військового прокурора України посіла особа, яка вірою та правдою служила антиукраїнській, проросійській владі Януковича.

І ось така, здавалося б, алогічна муєта с призначенням шістки Януковича на важливу посаду, насправді, цілком органічна для владної системи Порошенка. Органічна тому, що ця система залишилася такою, якою була за часів Януковича, Ющенка і Кучми. Тільки зараз вона стала ще більш єзуїтською і лицемірною.

І ще одне. Пам’ятаєте, був такий прокурор СРСР Андрій Вишинський? Який в 1917 році видав наказ про арешт Леніна, як німецького шпигуна, а потім, під час сталінських репресій, вже на посаді Генпрокурора СРСР, вимагав розстріляти ворогів радянської влади, як “поганых псов”. Не має сумнівів, що пан Матіос виявився доволі старанним учнем товариша Вишинського — переслідування патріотів військовою прокуратурою проходить в темпі, який і не снився промосковському Януковичу.

Але, найбільше, в чому Толян яскраво відображує режим Порошенка, так це підступна брехня і суцільне наїбалово українського суспільства з риторикою, повною турботи за мораль, честь і гідність. Задолиз Яника переймається мораллю? Негідник, за вказівками якого підлеглі фальсифікують кримінальні справи проти добровольців і патріотів, розмірковує про честь? Мерзотник, який створив з військової прокуратури корупційний клан опричників влади, щось варнякає про гідність? Все так. Все в руслі і за правилами “етики” поведінки діючих можновладців. І все це є кришталево чистим відображенням усієї влади Порошенка і нав’язаного Петром Олексійовичем Україні тотального піздєца.

Да, Юрію Віталійовичу теж привіт!

ПиСи. Кожен військовослужбовець, зараз повинен розуміти, що допоки Головним військовим прокурором служить така моральна потвора, як Матіос, ніхто не може бути застрахованим від свавілля військових прокурорів і незаконного затримання та арешту за сфабрикованими кримінальними провадженнями.
Генералів, звісно, це попередження не стосується.

АПД. З приводу возрождєнія телевізійної зірки Птиці-Фенікса-Толі-Тепловізора на 112-му каналі.

Все інтерв’ю Матіос тупо пропетлял. А Влащенко йому в дупу заглядала. Спитала про резонансне вбивство солдата — Толя зіскочив. А, там, на хвилиночку, військова прокуратура рога вмочила, оскільки саме її працівники забирали хлопця перед його вбивством. Про розслідування Іловайська спитала, так Матіос почав про командуючого ЧФ РФ розповідати і про кластери розмірковувати. Знайшов же слово вумне — кластери! Не буде при цьому покидьку ніякого розслідування цієї трагедії. А коли Влащенко спитала про участь Толі у нарадах з розгону Майдану, так той тільки й спромігся видавити сакраментальне — Шо? Після чого Наталя сама за нього поспіхом відповіла, мол, нєт, так нєт і полетіла далі муйну питати.

А саме ідіотське, це коли Матіос порівняв себе з кадровим військовим, полковником Гриценко, назвавшись генерал-майором. Толя навіть, забув, що сидів в погонах генерал-лейтенанта. Але ще важливіше, він забув, що сам ніякого відношення до армії не мав ніколи. Допоки його Порох не призначив на посаду Головного військового прокурора. Він, навіть, генералом СБУ став по переводу. А до цього був сугубо цивільною особою. Фублянахуй, генерал паперовий.

Олександр Ружанський

2016-06-10 09:00 1488