Схему незаконної легалізації іноземців викрили правоохоронці на Сумщині

0
1696

news_20171013_100205_1507878125

Вчора, 12 жовтня, на Сумщині офіцери внутрішньої і власної безпеки Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ та Генеральної прокуратури України затримали прикордонника одного з відділів прикордонної служби Сумського загону.

Правоохоронці затримали його у відділенні  поштового перевізника, коли військовослужбовець саме намагався відправити пакунок. Заходи з викриття правопорушення і причетних осіб проводилися в рамках кримінального провадження за низкою статей ККУ, повідомляють у прес-службі Державної прикордонної служби україни.

Зазначається, що під час огляду пакунку правоохоронці виявили 4 паспорти громадян Азербайджану, 2 машинки для постановки відміток Держприкордонслужби та 7 кліше до дато-штампів прикордонної служби РФ. При цьому у знайдених паспортах були виявлені проставлені підроблені відмітки.

У цей день також проводились обшуки в помешканнях даного військовослужбовця та інших, які можуть бути причетними до правопорушення.

По даному факту проводиться службове розслідування, з метою встановити всі обставини та викрити усіх причетних осіб до даної схеми. Тривають слідчі дії.

Як зазначають у відомстві, військовослужбовцю інкримінується вчинення правопорушень за ст. 362, 366, 368 та 369 ККУ. На даний момент прикордоннику винесено запобіжний захід, подальшу його долю вирішить суд.

У Держприкордонслужбі також відмітили, що лише з початку року у відомстві проведено близько 1500 службових розслідувань та перевірок, до адміністративної відповідальності притягнуто майже 1 тисячу осіб. Також кримінальні провадження відкрито щодо більше 70 прикордонників, 38 з них засуджено.

«Генплан Таможни»