Сумські митники завадили вивезенню з України колекції поштових марок

0
1315

thumb_1448816928-275aa5badd

Сумські митники не дозволили вивезти з території України партію колекційних поштових марок. Факт зафіксовано під час митного контролю на митному посту «Бачівськ», повідомляють у прес-службі ДФСУ.

Як повідомляється, незаконно перемістити 767 колекційних поштових марок до 1991 року випуску намагався громадянин Казахстану.

«Раритетні марки митники виявили в дорожній сумці з особистими речами під час огляду транспортного засобу, на якому переміщувався правопорушник. До митної декларації чоловік цей товар не вніс і не заявив при усному опитуванні», — йдеться в повідомленні відомства.

Таким чином, громадянин порушив митні правила, за цим фактом складено протокол про порушення митних правил.

В ДФС також нагадують, що вивезення за межі території України знаків поштової оплати, виданих до 1991 року, можливе лише за наявності відповідного дозволу.

Згідно з вимогами п. 9 Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон дозвіл на вивезення за межі території України  не потрібен для знаків поштової оплати України: поштових марок і блоків, маркованих поштових конвертів і маркованих поштових карток, виданих після 1991 року.

«Генплан Таможни»