Сумські митники виявили контрабандні тютюнові вироби та алкогольні напої

0
2091

042c78ac184e76a1a2fb304e7fb2a3ad1482264125

На митному посту «Конотоп» Сумської митниці ДФС митники разом з працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області виявили товар «для продажу в безмитній торгівлі», який українці намагались вивезти до Російської Федерації для продажу на ринку. Про це повідомили у прес-службі ДФС України.

Під час проведення митного контролю на станції Конотоп Південно-Західної залізниці одного з вагонів потягу сполученням «Одеса – Москва» двоє громадян України заявили усно та зазначили у митній декларації, що вони переміщують 350 кг текстилю (одяг), 425 блоків електронних сигарет, 167 блоків тютюнових виробів (сигарети) та 8 коробок алкогольних напоїв. Згідно з поясненнями, зазначені товари були придбані ними на території України в Одесі на ринку для перепродажу в  Москві.

У результаті митного огляду встановлено відсутність наклеєних в установленому порядку марок акцизного збору на пачках сигарет та пляшках алкогольних напоїв іноземного виробництва.

Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці алкогольного напою та пачці тютюнового виробу є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів.

Таким чином, громадяни України придбали та перевозили сигарети в кількості 167 блоків та 8 коробок алкогольних напоїв, ввезені на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 484 Митного кодексу України.