Сумская таможня (часть 2)

212
5827

Комментарии — страница 89

12.03.2015 18:18
колетник

Я бы посоветывал СБУ плотно приглядеть за восточными сменами на Бачевске и за всей Юноковкой

12.03.2015 20:51
Богуну и Колетнику

ну вы и дебилы))) наверное на донецкие и луганские смены враг заходить будет..)) вы лучше поинтересуйтесь чем батальоны занимаются на границах с Донецком и Луганском…

12.03.2015 20:54
Александр Петрович

Дебилы местные, никогда не умели работать… Недоразвитые амебы, всегда Вам не так…начальники у вас плохие, работы нет, не едут… Нахрен вас выгнать, только пломбы умеете цеплять и по рампе или полосе с важным, но тупым лицом ходить..

13.03.2015 5:03
Александру Петровичу

Ротировать всех-посты в админздание, админздание на посты!Результат удивит всех, а главное, корупция пропадет и инспектора перестанут деградировать.

13.03.2015 17:02
Инспектор

Вот, вот. Посмотрим как из г.Сумы будут ездить на посты выкладывая всю зарплату только на переезд до работы и обратно, скидываясь на картриджи и бумагу, платя за уборщиц и т.д. и без коррупции…

14.03.2015 10:20
Инспектор-2

А ведь выкладывать надо не только на проезд,правда? Утро начинается не с кофе…

14.03.2015 11:39
Инспектору О.П.

Но вы как-то ездите? Имея не один автомобиль, постоянно жалуетесь что,все так плохо,ходите сутки-трое, живете только своими проблемами. Попробуйте поработать в админздании, здесь не картриджей, не бумаги, не надо.Живете на одну зарплату и все хорошо. Надо все поменять, сделать из вас универсальных солдат!

14.03.2015 12:01
Инспектор

Нее, в админздание мы с постов не хотим…. Ахаха)))

14.03.2015 16:49
ЭЭЭЭх

А вообще, други… и в админ здании и на постах на такую зарплату и с такими ценами… везде хорошо… Якщо Держава думає, що вона нам платить зарплату — хай думає, що ми працюємо!

17.03.2015 8:04
Калетник

Приехавшим “умникам” электронных браслетов на всех вас хватит, тренируйтесь носить

23.03.2015 14:55
)))

Ну что,курчавые,носы повесили?Или люстрировали всех писак?

23.03.2015 15:59
22

Один ты остался

26.03.2015 14:30
Прокурор

Гуцал, кого ты поставил руководить на Бачевск? Мы прекрасно знаем как он проявил себя на Катериновке и вообще в таможеных органах. У тебя нет достойных людей? Или ты его уберешь, или мы поможем тебе уйти.

26.03.2015 16:00
Прокурору

Коваль коня кує, а жаба ногу підставляє)

27.03.2015 15:00
565

Прокурору не переживайте и за ваш счет второй дом построит

28.03.2015 9:18
111

Курок А. ты тупорылая тварь!!!! Скоро ты будешь на нарах.

28.03.2015 12:35
Держслужбовець

Народним депутатам Березюку О.,
Соболєву Є.,
Остріковій Т.
Шановні народні депутати фракції «Самопоміч»! Звертаюся до вас як до представників єдиної партії, яка на даний момент ще себе не дискредитувала і вселяє віру щодо змін на краще.
Євромайдан запустив незворотні процеси у суспільстві, втілив прагнення людей до європейських стандартів життя. На пост майданному тлі, проте, продовжує проростати таке ганебне явище як корупція. В ЗМІ активно формується сталий образ державного службовця-хабарника.
В чому ж причина корупції? В цинічності державних службовців, які навіть після Революції гідності і під час військових дій не соромляться брати хабарі?
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив главі МВС України Арсенію Авакову створити спеціальну оперативно-слідчу групу для боротьби із корупцією на місцях. При цьому він запитав яку заробітну плату отримують слідчі? У відповідь отримав – 2 300 грн. Прем’єр пообіцяв підвищити зарплату слідчим у декількакрат, проте у нього не виникло питання: а як ці слідчі жили, скажімо, в Києві із зарплатою у 2 300 грн на місяць?
Зарплатню у 2 000 – 3000 гривень отримують митники, податківці, міліціонери. Молодий лікар, провчившись шість років у медичному університеті, пройшовши три роки інтернатури отримує зарплатню у розмірі близько 1 300 грн. Таку ж зарплатню отримує водій швидкої. При цьому вказаним людям потрібно заплатити комунальні послуги, прогодувати сім’ю, доїхати на роботу, купити форму, канцелярію для роботи, адже за невеликим виключенням вказаним держслужбовців вже давно не забезпечують. Займатись іншою роботою, окрім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, державним службовцям заборонено. При цьому вказані люди допомагають волонтерам, сприяють у вирішенні питань на користь бійців АТО, проте роблять це в основному анонімно, а тому це залишається поза увагою громадськості. Негатив же в свою чергу дуже швидко розлітається по ЗМІ.
То чи в цинічності цих людей причина корупції?
Чинна влада, пропрацювавши рік раптом починає боротись з корупцією влаштовуючи показові шоу з затриманням у прямому ефірі. Звичайно, це суттєво підвищує рейтинги, проте чи матиме наслідки у подоланні корупції зважаючи на вищевикладене? Можна в один день звільнити усіх міліціонерів-податківців-митників та набрати на їх місце нових молодих людей із європейьскою освітою і знанням іноземних мов. Але чи надовго збережеться ентузіазм цих людей при такому рівні забезпечення державних службовців? Чи може владі вигідно тримати армію держслужбовців з низькими зарплатнями аби періодично влаштовувати подібні шоу задля підвищення рейтингів?
Звідки взяти гроші для належного рівня оплати праці? Вже неодноразово журналісти наводили обсяги корупційних коштів у різних структурах. Якщо знищити якщо не усі, то принаймі більшість корупційних схем, які приносять вказані кошти, отримаємо необхідні фінансові ресурси в бюджет для забезпечення належного рівня оплати праці. Про вказані схеми вже знають, напевне всі. Для їх знищення потрібна лише воля керівництва держави.
Можливо, суттєве підвищення рівня заробітних плат держслужбовців не матиме схвалення серед електорату. Проте саме від ефективної роботи фіскальних і правоохоронних працівників залежить рівень надходжень до бюджету і, відповідно, добробут того ж таки електорату.
Зараз в ЗМІ часто згадується приклад побудови нової держави Грузії. Проте в Грузії боротьба з корупцією саме розпочалась саме із підвищення рівня із паралельним впровадженням відповідальності за корупцію
В зв’язку з вищенаведеним, з метою ефективної, а не показової боротьби з корупцією, прошу вас:
1. Негайно ініціювати суттєве і реальне, а не номінальне підвищення заробітних плат для державних службовців, з врахуванням сучасного рівня цін.
2. Розробити та забезпечити належний рівень захисту державного службовця і членів його сім’ї у разі відмови від виконання незаконних вказівок вищого керівництва
Впровадження цих двох простих кроків буде набагато ефективнішим у боротьбі з корупцією, ніж періодичні спалахи вказаної боротьби для підтримання рейтингу окремих політичних фігур.
Надіюся на ваше розуміння та підтримку.

З повагою, середньостатистичний держслужбовець

29.03.2015 14:49
свидомый

Лампочка,ты что ли?Ну…еще Лисовый мог накарябать такое…

29.03.2015 18:34
Курок

рунчеву недолго осталось побыть на своводе


30.03.2015 9:49
Инспектор

Полностью согласен с ДЕРЖСЛУЖБОВЦЕМ.

212 КОММЕНТАРИИ

 1. rencontres sexe

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless genuinely worth taking a search, whoa did one particular learn about Mid East has got additional problerms as well […]

 2. strandlakens

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nonetheless genuinely worth taking a look, whoa did one find out about Mid East has got more problerms as well […]

 3. sex toys

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless seriously really worth taking a search, whoa did a single study about Mid East has got far more problerms also […]

 4. viagra

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless really worth taking a look, whoa did 1 find out about Mid East has got more problerms at the same time […]

 5. ICO marketing

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated information, nevertheless seriously really worth taking a look, whoa did 1 master about Mid East has got a lot more problerms also […]

 6. ssru.ac.th

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nevertheless genuinely worth taking a search, whoa did a single master about Mid East has got additional problerms as well […]

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!