Суд заарештував ще одного податківця

0
1141

630_360_1477737277-4654

Суд обрав колишньому голові Державної податкової інспекції у Харківській області Станіславу Денисюку, затриманому напередодні в рамках антикорупційної операції, запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави в 100 млн 320 тис. гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Затриманий вчора генерал-лейтенант Денисюк — арешт або застава 100 млн. 320 тисяч гривень (рішення суду)», – написав він.

Матіос також заявив, що «швидше за все вертольоти прилетять за тими, хто їх точно не чекає» трохи пізніше.

Напередодні, коментуючи деталі великої антикорупційної операції, Матіос повідомив про затримання генерал-лейтенанта Станіслава Денисюка, якого назвав «смотрящим» за бізнесом бізнесмена Сергія Курченка.

Як повідомлялося, під час спецоперації 24 травня були затримані колишні посадові особи Міністерства доходів і зборів в рамках кримінального провадження за так званими податковими майданчиками Олександра Клименка.

За даними слідства, дії злочинної групи Клименка завдали державі понад 96 мільярдів гривень збитків. Поліція також провела 454 обшуки в різних регіонах України. Підозрюваних доставили в Київ для обрання запобіжного заходу, однак деякі із затриманих були звільнені за рішенням суду.

Так, в залі суду були звільнені екс-начальник Головного управління Міністерства податків і зборів у Луганській області Олександр Антіпов, екс-голова податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний, колишні начальники податкових інспекцій Подільського і Святошинского районів міста Києва Олексій Ярошенко та Юрій Мостіпан. Колишнього начальника дарницької податкової Юрія Кравченка звільнили у залі суду з умовою носіння електронного браслета і внесення 1 мільйона гривень застави. Колишньому голові державної податкової адміністрації в Автономній республіці Крим Костянтину Циркуну суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Аналогічний запобіжний захід обрали колишньому голові Харківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області Андрію Кривопалову.

«Генплан Таможни»