Столичні податківці виявили два підпільні цехи з виробництва алкогольного фальсифікату

0
644

5_6

Податківці ГУ ДФС у м. Києві припинили діяльність двох підпільних цехів, де виготовляли фальсифікат, та встановили їх організатора. Про це повідомили в Державній фіскальній службі України.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст.204 КК України в одному із сіл Київської області було проведено обшук, де у виробничих приміщеннях виявлено та припинено діяльність підпільного виробництва із незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів. Фальсифікат виготовляли шляхом змішування концентрату харчових добавок зі спиртом. При цьому використовувалось спеціальне обладнання для масового виробництва.

Готову продукцію реалізовували у Києві, Київській та Чернігівській областях.

За результатами обшуку вилучено понад 30 тонн спирту, більше 400 літрів фальсифікованого алкоголю, а також промислове обладнання.

Окрім того, під час обшуку було встановлено організатора підпільного виробництва — 28-річного жителя Київської області, який саме збирався перевозити частину виготовленого фальсифікату автомобілем до іншого приміщення у Чернігівській області. По «гарячих слідах» було здійснено виїзд та проведено огляд у приміщенні на Чернігівщині, де було виявлено ще один підпільний цех із виробництва лікеро-горілчаних виробів.

Загальна вартість вилучених ТМЦ становить майже 7,9 млн. грн.

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!