Столичні податківці викрили факти фальсифікації процедур доклінічного вивчення медпрепаратів

0
1413

1c8c6ed37a008c6ad261b2fe9ccc6132

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно з працівниками Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури виявили факти фальсифікації клінічних досліджень лікарських засобів. Про це повідомили в Державній фіскальній службі України.

Зокрема, було встановлено, що протягом 2016-2018 рр. посадові особи державного підприємства, що здійснює державну реєстрацію ліків в Україні, створювали фіктивні підприємства, реквізити яких використовувалися при заповненні протоколів клінічних досліджень. Вони складали основу реєстраційних досьє, на базі яких і здійснювалася державна реєстрація лікарських засобів.

При цьому, зазначають у ДФС України, на банківські рахунки фіктивних фірм надходили грошові кошти іноземних компаній — виробників ліків, які потім переводились у готівку і привласнювалися.

Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.321-2 КК України за фактом порушення встановленого порядку доклінічного вивчення клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів.

«Генплан Таможни»