Столичні митники виявили схованку з діамантами в тайнику з китайськими документами

0
767

diamonds-1

В тайнику з китайськими документами знаходилось 205 діамантів.

Cпівробітники митного поста «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС в міжнародному експрес-відправленні виявили схованку з діамантами. Про це повідомляє «АСПІ» з посиланням на прес-службу ДФС України у місті Києві.

Мішечок з прозорими камінцями знаходився в навмисно вирізаному в документах отворі. Відправлення надійшло в Україну з Гонконгу. Отримати коштовності мав наш співвітчизник, житель одного з регіонів України.

Непритаманне для документів вкладення, митники помітили під час здійснення митного контролю за допомогою рентгенологічного обладнання. За результатами митного огляду співробітники митниці налічили 205 каменів прозорого кольору.

рис1Згідно експрес-тесту виявлені камені є діамантами. Їх вартість, чистоту та якість огранки встановлюватимуть вже експерти-гемологи.

А поки триває протоколювання виявленого правопорушення за ознаками порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкції статті передбачають конфіскацію виявлених предметів правопорушення та штраф у розмірі 100% їх вартості.

рис2

У березні це вже друга, упереджена співробітниками Київської міської митниці ДФС, спроба незаконно переслати коштовне каміння через митний кордон України. У першому випадку, камені пересилалися в Україну в міжнародному поштовому відправленні зі Сполучених Штатів Америки.