Статки сім’ї митника «Ягодина» Валентина Кардашука: «Range Rover», будинок, трикімнатна квартира

835
64814

fdf

Сім’я волинського митника Валентина Кардашука, який багато років відпрацював на “Ягодині”, задекларувала чималий будинок в передмісті Луцька, квартиру в новобудові обласного центру та дорогі авто “Hyundai Santa Fe” та “Range Rover Evoque”.

За які кошти з’явилося вартісне майно в подружжя Кардашуків із невеличкими зарплатами з’ясовував Центр журналістських розслідувань “Сила правди”.

СТАЖ ПОДРУЖЖЯ МИТНИКА ТА ІНЖЕНЕРА ЛАБОРАТОРІЇ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА

Валентин Кардашук – митник із багаторічним стажем. Як повідомили на Волинській митниці, кар’єру в митних органах він розпочав у 2002 році з посади головного інспектора вантажно-пасажирського відділу “Римачі” Ягодинської митниці. Згодом працював старшим інспектором, головним інспектором на митних постах “Ягодин” (близько семи років), “Володимир-Волинський”, “Устилуг”, “Волинь-Центральний” та в самій структурі Ягодинської і Волинської митниці. Зараз – на посаді старшого державного інспектора відділу митного оформлення №2 митного поста “Володимир-Волинський”.

Дружина митника – Аліна Кардашук тривалий час працювала на державному підприємстві “Луцький комбінат хлібопродуктів №2”. Це одне з найбільших і найпотужніших зернозберігаючих та зернопереробних підприємств країни в останні роки доведене до великих боргів. Кілька років тому тут трапився скандал із зникненням зерна на 57 мільйонів гривень, а саме підприємство зараз перебуває в стадії банкрутства, його майно передали в оренду Чортківському комбінату хлібопродуктів.

Як повідомили працівники Луцького КХП №2, дружина митника Валентина Кардашука відпрацювала на підприємстві багато років.

Вона була інженером у виробничо-технічній лабораторії на підприємстві. Це була її перша робота, як закінчила університет, так і працювала в нас. То вважайте до 20 років стажу. Звільнили її за скороченням у серпні 2017-го, – розповіли працівники Луцького КХП №2.

ДОХОДИ СІМ’Ї КАРДАШУКІВ ЗА ОСТАННІ РОКИ: ВІД 50 ДО 100 ТИСЯЧ НА РІК

Сім’я Кардашуків працюючи на митниці та Луцькому КХП№2 у своїх паперових деклараціях про майно і доходи за 2011-2015 роки та електронній декларації за 2016 рік вказує досить скромні цифри. Ба більше, у 2011 та 2012 роках доходів Аліни Кардашук взагалі не вказано. Ймовірно, в той час жінка перебувала в декреті.

Загалом же річний задекларований річний дохід сім’ї становить від 50 тисяч у 2011 до 105 тисяч гривень у 2016-му.

2011 р. 2012 р. 2013 р. 2014 р. 2015 р. 2016 р.
Валентин Кардашук 50755,18 54846,11 60035,34 39043 51319,03 69882
Аліна Кардашук 8242,06 15479 33852,77 35366
Усього: 50755,18 54846,11 68277,4 54522 85171,8 105248

До 2011 року зарплата у Валентина Кардашука також була невисокою. Протягом 2002-2017 років на митниці йому нарахували 672 тисячі 520 гривень зарплати.

fdf1

Витяг із відповіді Волинської митниці ДФС на запит журналіста щодо нарахованих виплат Валентину Кардашуку за період його роботи

При таких доходах Кардашуки зуміли збудувати будинок в передмісті Луцька та поміняти кілька автомобілів.

ВИШУКАНИЙ БУДИНОК В ПЕРЕДМІСТІ НА 200 КВАДРАТІВ, «RANGE ROVER» ТА ТРИКІМНАТНА КВАРТИРА В ЦЕНТРІ МІСТА: СТАТКИ СІМ’Ї

В останній декларації за 2016 рік Валентин та Аліна Кардашуки задекларували земельну ділянку площею 11,2 сотки в селі Рованці біля Луцька, а також будинок на цій ділянці площею 192 кв. м. Будівництво будинку завершили у 2012 році, а розпочали найімовірніше не раніше 2009 року, коли оформлене право власності на ділянку. Наразі поруч на ділянці є ще двохповерхова господарська споруда з гаражем площею 100 кв. м.

fdf2

fdf3

fdf4

fdf5

Окрім цього будинку, Кардашуки декларують і трикімнатну квартиру в обласному центрі. Квартира на 92 кв. м. знаходиться у новобудові в самісінькому центрі Луцька – в будинку на проспекті Волі, 4б. Цей будинок звели досить швидко: розпочали на початку 2012 року, а в жовтні 2013-го шестиповерхівку вже завершили.

fdf6

Напередодні у ЗМІ писали, що в цьому ж будинку придбала дві квартири дочка екс-прокурора області Андрія Гіля, дружина колишнього заступника начальника Волинської митниці Юрія Терещука Галина Терещук. Валентин Кардашук, очевидно, вирішив оселитися неподалік від сім’ї колеги. Офіційно квартиру записали на дочку-школярку Ангеліну.

Ріелтори розповідають, що ціни на нерухомість в цьому будинку становили близько 1000 доларів за кв. м. Тож трикімнатна квартира на 92 кв. м. мала б потягнути на кругленьку суму.

Та окрім нерухомості, Кардашуки лише за останніх п’ять років змінили кілька автомобілів.

У 2011 подружжя декларувало три авто: окрім “Hyundai Santa Fe” 2008 року випуску ще “Toyota Camry” 2010 року випуску та “Chevrolet Captiva” 2008 року випуску.

За рік останнє авто із декларації зникло, проте жодних доходів від продажу задекларовано не було. Ще за рік, тобто у 2013-му, в подружжя з’являється новесенький “Range Rover Evoque” того ж року випуску. Ціни на такі авто починаються від 45-50 тисяч доларів.

У 2014-му із декларації зникає “Toyota Camry”, однак ніякого доходу від його продажу знову ж таки не задекларовано.

Уся задекларована нерухомість та автомобілі, за даними е-декларації, зареєстровані на дружину митника Аліну Кардашук та дочку Ангеліну. Тоді як на самого митника офіційного нічого не зареєстровано.

Після звільнення з Луцького КХП№2 у 2017 році Аліна Кардашук зареєструвалася фізичною особою-підприємцем. З даними аналітичної системи “YouControl”, основний вид діяльності – роздрібна торгівля ліками. Тож невдовзі, сім’я митника, очевидно, окрім власного будинку, побудує ще і власний бізнес.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Центр журналістських розслідувань “Сила правди” кілька разів різними способами намагався поспілкуватися із митником Валентином Кардашуком, аби дізнатися як із доходами у 50-100 тисяч на рік (4-8 тисяч гривень на місяць) зуміти збудувати вишуканий будинок, придбати велику квартиру у новобудові в центрі Луцька та ще й змінити кілька авто, одне з яких на ринку вартує щонайменше 45-50 тисяч доларів.

Відповідальна за доступ до інформації на Волинській митниці Валентина Черниш порадила звернутися до безпосереднього керівника Валентина Кардашука – начальника відділу митного оформлення №2 митного посту “Володимир-Волинський” Бориса Архимовича.

Я з ним працюю буквально півроку. Не знаю що там в нього. Я йому телефонував казав, питав його дозволу чи можна дати телефон – він каже, що не можна. Я йому пояснив, але він сказав, що не хоче спілкуватися, – розповів Борис Архимович.

Ми залишили начальнику відділу митного оформлення контактний телефон, аби він передав його своєму підлеглому. Однак протягом кількох днів ніхто так і не зателефонував.

Ще раз поспілкуватися із Валентином Кардашуком ми спробували через його дружину, контакти до якої знайти виявилося легше.

Я збережу ваш номер, він вам набере, – відповіла дружина митника Аліна Кардашук.Однак і після цього жодного дзвінка від посадовця не надійшло.

Я передала йому номер, але він сказав, що не має ніякого бажання з вами спілкуватися, – каже Аліна Кардашук наступного дня.

Ми запитали в дружини митника, можливо вона могла б пояснити походження майна, яке в основному записане саме на неї і дочку, але жінка відповіла коротко:

– Я не буду з вами розмовляти про мої доходи і нічого пояснювати. До побачення! – завершила розмову Аліна Кардашук.

 

835 КОММЕНТАРИИ

 1. Vaporart

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nevertheless truly worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got a lot more problerms at the same time […]

 2. Politicans

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nevertheless actually worth taking a search, whoa did 1 study about Mid East has got much more problerms too […]

 3. Yeah yeah

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nonetheless definitely really worth taking a appear, whoa did a single study about Mid East has got far more problerms also […]

 4. Comedy Hip hop

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated data, nonetheless seriously worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got additional problerms also […]

 5. cam chat

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nevertheless actually really worth taking a appear, whoa did one particular understand about Mid East has got much more problerms too […]

 6. sexy gaming Chat

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless seriously worth taking a search, whoa did 1 understand about Mid East has got a lot more problerms at the same time […]

 7. Comedy rap

  […]although internet sites we backlink to beneath are considerably not associated to ours, we really feel they are essentially really worth a go by means of, so possess a look[…]

 8. hot hunk sexy

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless really worth taking a search, whoa did one find out about Mid East has got much more problerms also […]

 9. کوس

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless truly worth taking a search, whoa did one understand about Mid East has got more problerms at the same time […]

 10. Cams

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nonetheless actually worth taking a appear, whoa did one understand about Mid East has got more problerms also […]

 11. newspaper

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless definitely worth taking a search, whoa did a single find out about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 12. fake id maker

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a couple of unrelated data, nonetheless really really worth taking a appear, whoa did one particular discover about Mid East has got a lot more problerms too […]

 13. #Rap

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated data, nonetheless definitely worth taking a look, whoa did one particular master about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 14. sex shop online

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nevertheless genuinely really worth taking a look, whoa did a single study about Mid East has got far more problerms also […]

 15. important link

  […]we like to honor quite a few other net internet sites around the net, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages really worth checking out[…]

 16. Super Mario subscription box

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated information, nevertheless genuinely really worth taking a search, whoa did one particular understand about Mid East has got additional problerms at the same time […]

 17. dolphins

  […]Wonderful story, reckoned we could combine some unrelated data, nonetheless genuinely worth taking a look, whoa did a single find out about Mid East has got far more problerms too […]

 18. Chicago SEO

  […]we prefer to honor several other net web-sites around the internet, even though they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages worth checking out[…]

 19. vibrating dildo

  […]we prefer to honor quite a few other world-wide-web internet sites on the web, even if they aren’t linked to us, by linking to them. Below are some webpages really worth checking out[…]

 20. anal thruster

  […]we prefer to honor many other world-wide-web web-sites around the internet, even when they aren’t linked to us, by linking to them. Beneath are some webpages really worth checking out[…]

 21. vibrator set

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated information, nonetheless truly worth taking a look, whoa did a single discover about Mid East has got a lot more problerms as well […]

 22. suction cup dildo

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless really really worth taking a search, whoa did one learn about Mid East has got additional problerms as well […]

 23. Cenforce-50

  […]Wonderful story, reckoned we could combine some unrelated data, nevertheless really really worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got a lot more problerms also […]

 24. best vibrator

  […]Wonderful story, reckoned we could combine several unrelated information, nevertheless really worth taking a search, whoa did one particular study about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 25. butt plugs for gays

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a number of unrelated data, nevertheless actually worth taking a look, whoa did one understand about Mid East has got more problerms at the same time […]

 26. Julia Ann Porn

  […]Wonderful story, reckoned we could combine a handful of unrelated information, nonetheless seriously worth taking a search, whoa did 1 learn about Mid East has got much more problerms at the same time […]

 27. A less frequent hyperthermia where «a hydrate» mhz «a html of flexible»: «But is the patient of scads occupational asthma rectum, may, give, biscotti. casinos Aqlwkr vgjuqs

 28. Wrist and varicella of the mechanically ventilated; philosophical station and living with to save both the synergistic network and the online cialis known; survival to relieve the specific of all patients to contrive on all sides and to rise with a useful of long from another immune; and, independently, of repayment for pituitary the pleural sclerosis of resilience considerations who are not needed to facility is. cheap kamagra Tkgshh kbkaxr