Справа проти начальника Волинської митниці сфальсифікована, — ЗМІ

0
1672

original-photo

Прокуратурою поки не представлено жодного доказу порушення закону з боку начальника Волинської митниці Віктора Кривіцького. Про це заявив його адвокат Сергій Мась, — пишуть Українські Новини.

За словами юриста, справа проти Кривіцького фальсифікована слідчими.

«У сторони захисту є достатньо доказів, що це повна фальсифікація справи. Я не можу поки що повною мірою розповідати про всі наявні матеріали, оскільки існує поняття таємниці досудового розслідування. Але ми доведемо, що прокуратура діяла незаконно», — повідомив Мась.

Адвокат звертає увагу на те, що Кривіцький не фігурує в заяві громадян, на якій будується обвинувачення.

«Кривіцький ніяк не фігурує в заяві, у цих нібито заявників із ним не було ніякого контакту. Немає ніяких доказів причетності Кривіцького до незаконних дій. Та й самі ці дії підтверджуються тільки словами заявників. Тому ми вважаємо, що справа має замовний характер. Ми готуємо заяву про вчинення кримінального правопорушення з боку прокуратури», — говорить адвокат.

Сергій Мась вважає, що на замовний характер справи вказує відмова від участі в процесуальних діях співробітників СБУ і Нацполіції.

«З правової точки зору, орган, який проводить досудове розслідування, сам визначає, кого залучати до оперативного супроводження кримінальної справи. Але з огляду на практику, це нетипова ситуація, коли фактично не залучаються оперативні підрозділи інших органів, зокрема, СБУ, Нацполіції. Це свідчить про упередженість з боку органів прокуратури. Можливо, інші підрозділи не залучаються, оскільки видно всю абсурдність того, що відбувається», — стверджує Мась.

На думку захисника, Генеральна прокуратура, яка зазвичай оперативно звітує про «гучні» затримання, в цьому випадку не випадково утримується від коментарів.

«Центральний апарат Генеральної прокуратури не говорить про таке, здавалося б, резонансне кримінальне провадження. Маючи доступ до матеріалів, вони розуміють абсурдність справи. Якщо поширити все це, а потім виявиться, що все це була фікція — доведеться відповідати. ГПУ, знаючи всі обставини, розуміє, що все це пшик», — говорить Мась.

«Генплан Таможни»