Співробітники Держприкордонслужби затримали на кордоні «LEXUS» та причіп мікроавтобуса «Mercedes» з невідповідністю номерів

0
1967

news_20171204_113208_1512379928

Минулої доби співробітники Держприкордонслужби виявили два транспортні засоби з невідповідністю ідентифікаційних номерів.

Як розповіли у прес-службі ДПСУ, в пункт пропуску «Бачівськ» на в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль «LEXUS LX470» 2000 року випуску російської реєстрації. Під час здійснення повної ідентифікації номерів агрегатів транспортного засобу прикордонники Сумського загону спільно із працівниками ДФС виявили невідповідність ідентифікаційного номера кузова транспортного засобу з номером, який вказаний в реєстраційному документі.

На водія, громадянина Росії, складені адміністративні матеріали за ст. 121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах).

А правоохоронці Мостиського загону разом із митниками зафіксували невідповідність номера причепа до мікроавтобуса «Mercedes» української реєстрації з номером у свідоцтві про реєстрацію.

До Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 290 КК України (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу). Транспортні засоби встановленим порядком передано працівникам Національної поліції.

«Генплан Таможни»

Фото: ДПСУ