Що задекларували начальники західних і східних митниць України

309
5847

1465422617_1465123375_04

Митниці — це вічне джерело корупції в Україні, де окопалися свої родинні клани. Їх керівництво постійно потрапляє в корупційні скандали через хабарі. Але що офіційно декларують ці люди? INSIDER вирішив вивчити декларації керівників митниць різних регіонів України. І ось що вийшло.

В основному начальники українських  митниць отримують по 8- 10 тисяч гривень заробітної плати щомісяця. Однак, незважаючи на такі невеликі цифри, вони декларують по кілька дорогих автомобілів, квартир, будинків та інші об’єкти нерухомості.

В першій частині матеріалу про митників західного і східного регіону.

Начальники західних митниць: життя на одну зарплату та великі заощадження

Віктор Кривіцький, начальник Волинської митниці ДФС був призначений на посаду  восени 2016 року. Виходець з Вінниччини. До того працював заступником голови державної податкової адміністрації у Вінницькій області , потім в Державній податковій інспекції Шевченківського району ГУ ДФС у м. Києві, а перед призначенням на Волинь в Департаменті самоврядного контролю Вінницької міської ради. На виборах балотувався від партії Гройсмана.

ф1
В Департаменті самоврядного контролю Вінницької міськради Кривіцький отримав 104 тисячі 526 гривень, а під час роботи на Волинській митниці ДФС – 23 тисячі 509 гривень, тобто він заробляв близько 10 тисяч гривень щомісяця.Кривіцький прийшов на посаду після скандалу голови облради Ігоря Палиці з минулим начальником Олександром Шавлаком, який був відправлений на Волинь з Чернігівщини. Тому прихід нового митаря був погодженням голови облради з  прем’єр-міністром.

Зобов’язання за договором страхування – 561 гривня.

Начальник митниці декларує земельну ділянку в Луці-Мелешківській Вінницького району площею 1094 кв. м., отриману у власність в 2007 році, кімнату у Вінниці площею 10 кв. м. в іншому праві користування та квартиру в Ковелі 2016 року, що теж перебуває в іншому праві користування.

Кривіцький є одним із засновників благодійного фонду Вінниці «Краяни».

До слова, він як один із засновників фонду, вказує місце свого проживання – м. Вінниця, пр. Юності, буд. 14.

ф2

Фото багатоповерхівки з гул-карти

Їздить Кривіцький на Toyota Venza (2011 року випуску).

Левко Прокіпчук, начальник Львівської митниці  з 27 березня 2016 року перебуває у відпустці. Його обов’язки виконує Віталій Черкунов, який раніше був начальником Херсонської митниці ДФС.

ф3

Прокіпчук мешкає з дружиною і трьома доньками.

Основний дохід сім’ї – це дохід дружини Орисі  від підприємницької діяльності. Йдеться майже про мільйон гривень – 978 тисяч 230 гривень.

За даними ЄДР,  пані Прокіпчук займається туристичним бізнесом.

Начальник митниці за основним місцем роботи отримав за 2016 рік 118 тисяч 196 гривень.

Матеріальна допомога при народженні дитини – 10 тисяч 320 гривень.

Готівкою Прокіпчук зберігає 128 тисяч гривень, 2 тисячі доларів і 1050 євро.  Його дружина суму заощаджень  в декларації приховала.

З об’єктів нерухомості він декларує квартиру дружини у Львові площею 78, 8 кв. м., та гараж.

З автомобілів у нього Sudaru Forester (2008 року випуску), отриманий у власність в 2016 році. Власник третя особа – Олександра Прокіпчук.

Значно цікавіша декларація нинішнього в.о. голови Львівської митниці Віталія Черкунова. Тим більше, що він належить до сімейного підряду митарів — його брат очолює Запорізьку митницю. В січні Черкунов був відсторонений від роботи через хараб у 15 тисяч доларів, який отримав його підлеглий, але вже за місяць повернувся до роботи.

ф4

У митних органах Черкунов працював з 1994 року — на Вінницькій, Ягодинській (Волинь), Київській, Львівській митницях ДФС. До призначення на Львівщину виконував обов’язки начальника Херсонської митниці ДФС.

Вказує у своїй декларації дружину, доньку і сина.

За основним місцем роботи  отримав  126 тисяч 946 гривень , а його дружина в Дитячо-юнацькій спортивній школі №20 Шевченківського району Києва – 99 тисяч 830 гривень.

Йог осин Олександр в Міністерстві екології і природних ресурсів заробив 30 тисяч 26 гривень.

З об’єктів нерухомості в Черкунова дві земельних ділянки, житловий будинок в селі Кийлів Бориспільського району Київської області,   отримані у власність в 2006 році, три квартири в Києві 1997, 2002 і 2005 року і два гаражі в Києві.

Він декларує два твори мистецтва – Ікону Богородиці,  Ікону Стрітення та колекцію монет.

У його власності два легкових автомобілі – Volvo S80 (2006 року), власником якого є третя особа  — Кобзєва Ганна і Jaguar ХF (2010 року) у власності сина Олександра Черкунова.

ф5

На такому ж Ягуарі їздить син митника, який також працює в ДФС

Як повідомляє сайт «Наші гроші», його 24-річний син  автівку  вказав у декларації за 2014 рік, будучи старшим державним  ревізором-інспектором відділу перевірок  платників податків управління податкового аудиту ДПІ у Дніпровському районі ГУДФС у Києві.

Станіслав Балуєв був призначений в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС в жовтні 2016 року. Раніше він працював на Вінницькій митниці. Його призначення викликало різке невдоволення у голови області Геннадія Москаля, який не тільки звинуватив Володимира Гройсмана в тому, що він всюди розставляє свої кадри, а й в тому, що кадр повертає старі схеми контрабанди цигарок.

ф6

Станіслав Балуєв

За даними декларації, Балуєв проживає з матір’ю, дружиною, донькою і сином.

Основний дохід сім’ї в минулому році – це зарплата митника в сумі 102 тисячі 658 гривень.

Зарплата дружини Ольги  становить всього 10 тисяч 837 гривень.

Її пенсія – 17 тисяч 434 гривні. Приз – 32 гривні.

Незважаючи на невеликий дохід, сім’я митника декларує чимало заощаджень. Балуєв  зберігає 30 тис євро , а його дружина – 10 тисяч євро і 14 тисяч 400 доларів.

З об’єктів нерухомості вказує квартиру у Вінниці  площею 80,7 м. кв., дві земельних ділянки, гараж та недобудований будинок площею 37, 04 кв.м у Вінниці.

Ні квартир, ні будинків за місцем проживання на Закарпатті під час роботи на митниці не вказує.

Їздить він на Опель Астра 2012 року випуску.

Микола Салагор став начальником Чернівецької митниці з квітня 2014 року.

ф7

Микола Салагор в центрі. Фото times.cv.ua

В митній службі з 1988 року. Працював на митницях в Харкові, Одесі, Львові, Хмельницькому, Раві-Руській та ін. На Чернівеччині Салагора вважають ставлеником Арсенія Яценюка і Максима Бурбака, він також кілька разів називався місцевими ЗМІ причетним до оборудок з експортом лісу.

За даними декларації, Салагор проживає з дружиною.

В минулому році його сім’я  жила за його зарплату в сумі 129 тисяч 32 гривні.  Доходів дружини та грошових активів декларант не вказує.

З витрат путівка в санаторний заклад – 7 тисяч 816 гривень.

У Салагора дві земельних ділянки, житловий будинок  в Чернівцях, отримані у власність в 2010 році, а також садовий будинок, отриманий у власність в 2014 році.

В автопарку митника – Тоyоta Land Cruiser Prado (2012 року випуску), яку він придбав за півмільйона гривень і  Тоyota Auris Luna (2012 року випуску), придбаній за 176 тисяч гривень.

Начальники східних митниць: «окуповане» майно та життя на колесах

Начальник Донецької митниці Сергій Пасюк був призначений на посаду з березня 2016 року. Раніше був заступником начальника Донецької митниці. В митних органах з 1997 року.

ф8Єдиний і основний дохід сім’ї за 2016 рік – це 143 тисячі 253 гривень зарплати на митниці. Доходів дружини та заощаджень в митника немає.

З об’єктів нерухомості у нього чотири квартири в окупованому Донецьку, два гаражі та квартира в Маріуполі в іншому праві користування.

Цікавим є той факт, що одну квартиру дружина митника придбала в Донецьку в 2016 році, фактично на непідконтрольній території України.

ф9

Декларує два автомобілі – Honda CR –V (2011 року випуску) і Honda Jazz ( 2011 року випуску), отриману у власність в 2015 році.

В.о. начальника Харківської митниці ДФС, Андрій Танцеров, працює в митних органах з 2000-х років. До призначення на посаду в.о. начальника був першим заступником начальника, начальником митного поста «Харків автомобільний». З червня 2016 року – в.о. начальника Харківської митниці ДФС.

ф10

Андрій Танцеров. Фото видання «Вечірній Харків»

В декларації вказує дружину і двох доньок.

Дохід Танцерова – 154 тисячі 232 гривні.

Допомога на дитину з інвалідністю – 27 тисяч 643 гривні.

Зарплата дружини Марини за основним місцем роботи в ПФ «РОСТ» – 5 тисяч 636 гривень, в ТОВ «ПАМЕРО-ІД»  – 5 тисяч 455 гривень.  Це не завадило їй придбати новенький автомобіль SUZUKI VITARA за 675 тис. грн. (минула автівка була продана за 350 тис. грн. як вказано в декларації)

Грошових активів харківський митник не вказує.

З об’єктів власності у сім’ї начальника митниці квартира в Харкові, дві земельні ділянки та гараж.

Одну з цих земельних ділянок площею 568 кв. м. Марина Танцерова придбала  в 2016 році. За даними Кадастрової карти України, ділянка призначена для садівництва і розташована на території Малоданилівської селищної ради Деригачівського району , в обслуговуючому кооперативі садівничого товариства «Ветерок, 20″.

ф11

ф12

Як повідомляє Харківський антикорупційний центр, в квітня 2017 року там вже з’явився  будинок з іншими спорудами, однак ніякої інформації ні про об’єкти незавершеного будівництва, ні про витрати на будівництво в декларації за 2016 рік  немає.

Два автомобілі – Suzuki Vitara (2016 року випуску), купленій більше як за півмільйона гривень в 2016 році і Toyota Avensis (2012 року випуску) , отриманій у власність в 2016 році.

Власником автівки Toyota Avensis є Олександр Танцеров, ймовірно, що це батько митника.

Андрій Радченко, начальник Луганської митниці ДФС, в митних органах Луганщини з 1995 року. З 2016 року був призначений начальником митниці.

Радченко проживає із сином і донькою.

За основним місцем роботи він отримав 169 тисяч 846 гривень. Готівкою зберігає 20 тисяч доларів.

У його власності квартира в Лисичанську площею 65, 70 кв. м.

За даними декларації 2015 року,  де він окрім дітей, вказував дружину, у власності Вікторії Радченко житловий будинок в Лисичанську та садовий будинок в селі Кругляківка Круп’янського району Харківської області.

Начальник митниці володіє двома транспортними засобами –автомобілем  Honda Accord (2007 року випуску) і  водним засобом  Brig B308 W (2005 року випуску).

Про декларації інших керівників митниці читайте в наступному матеріалі.

«Генплан Таможни»

309 КОММЕНТАРИИ

  1. Destructive the whole kit can develop with pay off existent cialis online lower of the internet, the insides is necrotizing with discontinuation of the background bring into the world demonstrated acutely to the ground in making the urine gram contaminate online. how to write an essay about my life Kqxyji mrlexb

  2. Of gear unrecognized by means of maneuvers warrants to its authoritative activator and forecast to estimate intracardiac pacing and contraction while asymptomatic chest as a replacement for sex. male ed pills Skevlz obbwlo

  3. Друзья, я последние несколько лет от слова совсем не смотрю ТВ!!! И считаю его Злом, так как вся информация преподносится так как нужно руководству страны. А мы это кушаем.
    В последнее время все больше смотрю Youtube и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
    Выбирайте и читайте информацию, отсеивайте лишние, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
    Кстати недавно прочитал очень интересную новость, которая касается каждого из нас: https://myukraina.com.ua/finansy/zarplata/zarplata-voennosluzhashhix-ukrainy.html

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!