Що об`єднує одеського контрабандиста Вадима Альперина з Русланом Бірюковим, Денисом Черних, Сашою Браслєтом (Олександром Павлюченком)?

0
3688

2017-12-08-19.03.21

Як одеський контрабандист ДБР-ом керувати бажає

Діючі персонажі: Вадим Альперин, Руслан Бірюков, Денис Черних, Саша Браслєт (Олександр Павлюченко). Що може об’єднувати цих персонажів?

Як вже колись писалось у статті «Вадим Альперин. Краткое досье» на Альперин.Ньюс (https://alperin.news/vadim-alperin-kratkoe-dose), колись цей «бізнесмен» у 2005-2006 році рейдерським способом, за неіснуючі борги відібрав таке собі підприємство «Науково-дослідний інститут спеціальних способів лиття». Саме в цей час захистом інтересів господарів цього підприємства займався Руслан Бірюков, який тоді був ще тільки оперуповноваженим в УДСБЕЗ в Одеській області, але вже доволі відомим «порешателем» питань по «обилечиванию» конвертаційних центрів на території міста Одеси. На той момент Руслан Бірюков тісно «співробітничав» з Любою «Окурок» (Любов Івченко) та близько знав всіх тих, хто не вніс у касу УДСБЕЗ гроші за свою «тяжку підприємницьку діяльність».

Схема була простою та ясною – обшук, винос всіх документів, комп’ютерів і т.п. і торгівля ними за доволі таки крупні суми. Саме тоді у 2005 році, саме за поміччю зрадника Бірюкова Р. Альперин і захватив «Науково-дослідний інститут спеціальних способів лиття». З цього часу й «пішла робота» цих двох «бізнесменів». Руслан Бірюков швидко став «професійно рости» з посади на посаду і дослужився аж до заступника начальника УБОЗ в Одеській області, перевтілюючи вказану схему у життя. Видно щоб підкреслити своє особливе ставлення до Вадима Альперина, Бірюков працюючи в УбОЗі катався на БМВ Альпіна (ціна за 140000 доларів США).

У 2009-2010 роках Альперин В. робить замовлення заступнику прокурор Одеської області Денису Черниху на відібрання заводу «Стальканат» в Одесі, та пропонує взяти до оперативного супроводження саме «Бірюкова Р. та його молоду команду». На той момент Дениса Черниха всі в Одесі знали, як «порешателя» усіх питань офісу Пшонки, який, до речі, знаходився за кутом від прокуратури області. Зараз вказаний прокурор вже штурмує політичний олімп у Росії у Єдиній Росії (http://dumskaya.net/news/byvshiy-odesskiy-prokuror-osel-v-moskve-i-stal-c-076374/). Схема була відпрацьована без змін – обшук, винос документів, торгівля з Альпериним на контрольну долю у бізнесі. Однак люди зі Стальканату оказалися зі «стальними яйцями» і цим поганим крисам дали по зубах.

Напрацювавшись в Одесі у 2016 році Руслан Бірюков переїжджає до Полтави вже на посаду заступника начальника Управління внутрішніх справ в Полтавській області. Так його з собою «забрав» начальник Управління Бех О., який вважав Бірюкова дуже «способним до відьому чужого добра». До речі саме Русланчик втравить Беха у дуже брудну історію з місцевим наркобароном, який за «долю малу» запропонував Руслану відібрати для нього чуже майно. Після цього їх шляхи розбіжаться. Але до цього Руслан ще дуже тісно здружиться з кримінальним авторитетом Сашою Браслєтом та у його ВІП бані в с. Щербані Полтавської області, куди буде часто навідуватись, як ви думаєте хто? Точно Вадим Альперин, буде вирішуватись всі брудні схемами по заволодінню чужим майном. Так була повністю реалізована схема по «добровільній» скупці зерна у виробників — аграрієв та його реалізація через трейдерів підконтрольних Альперину В., без оподаткування Державою.

Таких схем, які вказані вище не один десяток.

Тепер у читача виникає питання, я до чого тут ДБР?

А ось до чого. Кабінетом Міністрів України об’явлено про формування Ради громадського контролю при ДБР. Так от, саме до цієї Ради подані документи від ГО «Антикорупційний контроль України» (протокол засідання ГО № 108 від 05.03.2018, https://www.kmu.gov.ua/ua/news/108-gromadskih-obyednan-hochut-uvijti-do-radi-gromadskogo-kontrolyu-pri-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan) про висування до вказаної Ради заступника голови Кравцова С.В. Однак вказана структура створена та повністю підконтрольна саме Вадиму Альперину, який її створив охлявши платити місцевим представникам «громадськості та патріотам». Вказана організація неодноразово була засвічена у схемах відьому Альпериним В. майна та переслідуванні правоохоронців, які заважали вказаному контрабандисту. А тут вона ще й згодилась для можливості впливати на ДБР. Як повідомляє урядовий портал: «Такі делегати 30 березня візьмуть участь в Установчих зборах, під час яких вони оберуть склад Ради громадського контролю. Усього має бути обрано 15 членів Ради зі строком повноважень на один рік.». Не дай Боже! прорватися злочинцям.

А де ж Руслан Бірюков? Так от він (https://www.kmu.gov.ua/ua/uryad-ta-organi-vladi/derzhavne-byuro-rozsliduvan/konkurs-na-zajnyattya-posad-u-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan/robota-konkursnoyi-komisiyi-1/protokoli-zasidan-konkursnoyi-komisiyi-1) обирається головою конкурсної комісії №1 (https://www.kmu.gov.ua/storage/app/media/uploaded-files/1-vid-1403.pdf) з проведення відкритого конкурсу для призначення на посади до ДБР. Ви собі можете уявити, як цей «талант» і кого буде просувати до ДБР? Як кажуть плітки, саме Альперин В. допоміг Бірюкову Р. стати на це місце з далеким прицілом, тим більше що Альперин В. дуже вмілий у частині роздавати незаконну винагороду (https://alperin.news/alperin-final-legendy).

Ну а тепер уявіть, як новостворений орган держави буде боротися зі злочинністю, якщо такі чудні фігури, як Альперин та Бірюков візьмуть його в оборот? Як вже хизується один із «довірених осіб» Альперина – начальник Одеського Управління ДВБ Нацполіції Мартиненок, його призначення до ДБР вже не за горами, тим більше за гроші самого Альперина В. Як нам відомо, вказана особина зараз виконує всі замовлення Альперина В. по прикриттю його бізнесу від правоохоронців на території Одещини та не скриває, що брудні гроші возить до Києву, та як сам він вказує, передає самому начальнику ДВБ Ковалю. Однак цей детектив для окремого висвітлення.

Сергій Затишний, для «ОРД»

На фото: Вадим Альперин