ДФС спільно з СБУ викрили посадовців товариства, які при будівництві мостового переходу привласнили 16,7 млн грн

0
1341

dc81ce063871beac1d5dacb89c633542

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у м. Києві спільно з СБУ встановлені факти можливого привласнення бюджетних коштів. Про це повідомляють у прес-службі ДФСУ.

Повідомляється, що посадові особи двох товариств з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані у м. Києві та Чернівецькій області, зловживаючи своїм службовим становищем, для заволодіння коштами державного підприємства оформили акти приймання виконаних у 2016 році робіт на об’єкті з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро. При цьому вартість виконаних робіт була безпідставно завищена.

preview1

Фото: прес-служба ДФСУ

«У ході дослідження не підтверджено постачання компонентів для виготовлення будівельних сумішей та матеріалів для захисного антикорозійного покриття металоконструкцій, придбання яких було документально оформлено у підприємств з ознаками «фіктивності» та вартість яких було включено до загальної вартості виконаних робіт.

Сума привласнених таким чином державних коштів склала 16,7 млн. грн.», — розповіли у прес-службі відомства.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України. Здійснюється кримінальне провадження.

«Генплан Таможни»