СБУ викрила на хабарі керівника Держагентства рибного господарства Миколаївської області

0
1025

DARG16

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі керівника Державного агентства рибного господарства Миколаївської області.

Оперативники встановили, що посадовець організував корупційний механізм регулярного отримання неправомірної вигоди від підприємців. Він примушував інспекторів під штучними приводами «тиснути» на бізнесменів, схиляючи до сплати щомісячної «данини» за неперешкоджання вилову ними риби та морепродуктів, а також невжиття заходів обов’язкового контролю за господарською діяльністю. Зібрані у комерсантів кошти підлеглі передавали керівнику агентства. Про це повідомляється у прес-центрі Служби безпеки України.

Співробітники спецслужби затримали чиновника у робочому кабінеті під час отримання від одного з підлеглих 10 тисяч гривень ‒ другої частини із отриманих ним 20 тисяч гривень.

n_4135_41912514

n_4135_66833651

Фото: прес-центр СБУ

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.