Роман Коляда: «Незалежною державою довгий час керували люди, які довели країну до стану алкоголіка…»

0
1021

Чи не здається Вам дещо дивною реакція багатьох українців на візит віце-президента США Джозефа Байдена в Україну? Та й сама ситуація в цілому? Тобто чому незалежною державою мають керувати ззовні? Хіба Джо Байден наш президент? І чому українці радіють приїзду «ревізора»?

Роман Коляда, директор радіо «Промінь», піаніст, диякон:

«Тому що незалежною державою довгий час керували люди, які довели країну до стану алкоголіка, чи наркомана, який не може злізти з донорської голки і довгий час всі донорські гроші витрачав на проїдання. Цей «алкоголізм», якщо лікується, то тільки ззовні. Це, грубо кажучи, клініка для алкоголіків така. Бо алкоголіку не можна просто відрізати голову і пришити нову (читай — зруйнувати державний апарат і поставити новий). Її немає, по-перше, де взяти глобально. А по-друге, в процесі операції тєло 99 проц скончаєццо. А саме цього дехто й добивався. Це як посадити сусіда на голку, і коли той опуститься, віджати у нього Крим (закреслено) його хату.

Саме це з нами й робили довгий час. Зараз Україна (її здорова частина) намагається стати на шлях одужання, тому й «прийшла в клініку»».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2015-12-09 12:03 1073