Припинено підпільне виробництво тютюну для кальянів та вилучено сировини і готової продукції на суму близько 8,5 млн грн

0
1364

C9BCAIoUwAAB-ZG

На Київщині працівники податкової міліції Офісу великих платників спільно з ГПУ припинили діяльність підпільного цеху, в якому масово виробляли кальянний тютюн, і припинили його збут в особливо великих розмірах.

Під час проведення операцій «Акциз-2018″, «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей Кримінального кодексу, було встановлено, що у Броварському районі Київської області підприємство виготовляє, зберігає та реалізовує кальянний тютюн без жодних дозвільних документів на такий вид діяльності. При цьому сировина закуповується за готівку, без документального відображення цих операцій.

За результатами обшуку було вилучено 2 212 кг сировини, 223 пластикових відра, вагою 4652 кг з готовою сумішшю тютюну, 63 банки з тютюном, а також тютюн для кальяну, фасований у пакети, загальною вагою 19,7 кг. Також у підпільному цеху правоохоронці виявили обладнання, ароматизатори та інші хімічні речовини, які використовуються для виробництва.

«Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 10 млн. грн. З них підакцизних товарів, тютюнової сировини – 6890 кг на загальну орієнтовну суму 8,5 млн. гривень», — уточнили в прес-службі Державної фіскальної служби України.

«Генплан Таможни»