Прикордонники завадили вивезенню з Чорнобильської зони майже 100 кг радіоактивного забрудненого металобрухту

0
1039

av_24.04.09_chernob_01

Черговий випадок порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення, виявили учора ввечері прикордонники Житомирського загону.

За повідомленням прес-служби Держприкордонслужби України, прикордонники відділу «Іванків» спільно зі співробітниками Національної поліції виявили чоловіка, який намагався вивезти із зони ЧАЕС металобрухт. Зловмисник, який не мав при собі жодних документів, знаходився неподалік загороджувального паркану зони безумовного (обов’язкового) відселення.

«Правопорушником виявився 51-річний громадянин України, житель населеного пункту Старі Соколи, що на Київщині. Радіоактивно забруднений металобрухт вагою майже центнер чоловік мав намір здати до пункту прийому кольорових металів», — зазначили в Держприкордонслужбі.

За перебування в прикордонній смузі без документів, що посвідчують особу та за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення на громадянина України складено адміністративні документи та направлено до Національної поліції.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!