Прикордонники затримали чотирьох осіб, які перебували у міжнародному розшуку

0
771

thumb_news_20171119_092032_1511076032_650x410

В авіаційному пункті пропуску «Бориспіль», під час оформлення пасажирів рейсу зі Стамбула, прикордонники ОКПП «Київ» виявили громадянина Польщі, який, за даними бази Інтерполу, перебуває у розшуку. Зловмисник розшукується у Польщі за підозрою у шахрайстві. Прикордонники затримали підозрюваного та передали представникам Національної поліції. Про це повідомляють на сайті Держприкордонслужби України.

Також повідомляється, ще один розшукуваний Інтерполом громадянин Казахстану прибув до Києва тим самим авіарейсом. Згідно з інформацією бази даних міжнародної правоохоронної організації, дана особа розшукується у себе на батьківщині за підозрою у крадіжці.

Окрім того, у пункті пропуску «Дніпропетровськ — авіа», прикордонники Харківського загону затримали громадянина Ізраїлю, який прибув до України рейсом із Тель-Авіва. Як виявилось, дана особа перебуває у базі даних бюро Інтерполу Румунії. Правоохоронці поінформували чергового Укрбюро Інтерполу в Києві та передали затриманого до відділу Нацполіції.

А от громадянин Молдови, який прямував із РФ, потрапив на гачок міжнародного розшуку у пункті пропуску «Бачівськ». Прикордонники Сумського загону зафіксували спрацювання бази даних Інтерполу і одразу ж затримали «мандрівника». Сценарій подальших дій правоохоронців був аналогічним.