Прикордонники Харківського, Львівського та Ізмаїльського загонів із залученням службових собак виявили наркотичні речовини

0
977

thumb-newsDocument-564x358-8ddb

На залізничному вокзалі «Харків — Пасажирський» прикордонники разом зі співробітниками Національної поліції у ході патрулювання затримали громадянина України, на якого зреагував службовий собака, натренований на пошук наркотичних речовин.

thumb_news_20180211_135519_1518350119

В результаті, у зовнішній кишені рюкзака чоловіка було виявлено 300 грамів речовини сіро-зеленого кольору рослинного походження, попередньо-марихуани. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Окрім того, минулої доби в пунктах пропуску «Рава-Руська» й «Рені» під час огляду легкових автомобілів «КІА» та «Opel» у кишені дверцят та у відділенні для рукавичок прикордонники із залученням службових собак виявили 20 пігулок з вмістом речовини наркотичної дії та 3 грами речовини рослинного походження. За кермом іномарок перебували громадяни Польщі й Румунії відповідно.

Наразі в усіх випадках наркотичні речовини вилучено та передано разом із власниками співробітникам Національної поліції.

«Генплан Таможни»